Утеплювач в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Утеплювачі – стандартний набір матеріалів, які будь-який будівельний магазин пропонує купити. Вата, екструдер, пінопласт - все, що потрібно для покращення клімату в житловому та нежитловому приміщенні.

Утеплювач – це матеріал із особливими теплоізоляційними властивостями. Принцип роботи будь-якого утеплювача не вироблятиме тепло, а зберігатиме наявне. Для споживача, термоізоляційний матеріал цікавий зниженням витрат на опалення приміщення та створенням природного та комфортного клімату. На додачу, утеплювачі покращують акустичний комфорт і підвищують пожежну безпеку.

Як вибрати та купити утеплювач

Ринок будматеріалів пропонує відразу кілька готових рішень, що відрізняються технічними характеристиками та ціною. Утеплювачі прийнято розділяти на такі види:

·     Вата (мінвата, мінеральна вата). Теплоізоляційний матеріал на основі органічних наповнювачів. Це може бути скло (скловата), гірські породи (кам'яна вата) або доменний шлак (шлакова вата). У будматеріалу відмінна термостійкість та низька теплопровідність. Єдиний недолік - проникність пари (накопичення вологи).

·         Пінопласт. Матеріал на основі полімеру низької щільності та газу. У пінопласту, поряд з легкістю та відсутністю теплопровідності, відмінні показники звукоізоляції, стійкості до вологи, вогню та перепадів температур.

·       Екструдер (Екструдований пінополістирол – ЕПС). Будівельний матеріал за структурою нагадує звичайний пінопласт. Відмінність у щільності розташування зерен щодо один одного. У екструдера вища щільність і привабливіші технічні характеристики. Недолік один - високий рівень горючості матеріалу.

Виходячи з перерахованих параметрів теплоізоляторів, покупцеві і належить зробити вибір у правильному напрямку. Крім ціни, слід враховувати такі фактори:

·          Призначення. Матеріал підбирається на кшталт робіт – утеплення покрівлі, фасаду, стін, підлоги. Під кожну задачу потрібен певний підхід.

·     Характеристики. Обов'язково враховується вага, теплопровідність, щільність, стійкість до вологи та фізичного навантаження, пожежна безпека.

·          Експлуатаційні властивості. Фізичні та хімічні властивості у всіх утеплювачів залежать від основи. Для монтажу дуже важливо підібрати матеріали, що відповідають нормам будівництва.

Будь-які монтажні роботи нерозривно пов'язані з нормами та правилами будівництва. Це потрібно завжди враховувати, перш ніж будматеріали купити. Вата, екструдер, пінопласт мають маркування відповідності. На них варто звертати увагу перед придбанням.

Більшість будівельників, що виконують утеплення приміщень та будівель, розбираються у всіх нюансах і точно вказують тип, виробника та марку товару. Але бувають ситуації, коли поряд немає фахівця. У таких випадках краще звертатися до представника будівельного магазину та купувати товари на одному майданчику. Такий підхід дає раз переваг покупцю за ціною, сумісністю та гарантією якості продукції.