Очищувач монтажної піни в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Очищувач монтажної піни SOMA FIX S899 (500мл)
9265
Уточнюйте у менеджера
1
+
125.96 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Очищувач монтажної піни – це суміш органічних розчинників, здатна швидко усунути залишки забруднень без пошкодження поверхні, що обробляється. Використовується очисник у будівництві після проведення робіт з монтажною піною. Склад вміє очищати будівельні пістолети, одяг і навіть допомагати у очищенні шкірних покривів рук будівельника.

Купити очищувач монтажної піни у Запоріжжі

За складом суміші, очищувачі бувають двох типів – у вигляді звичайного рідкого складу та у вигляді аерозольного спрею. Не можна сказати, що один тип очищувача краще. Все залежить від завдань, що покладаються на суміш. Наприклад, для очищення великих площ від монтажної піни, краще купити очисник у вигляді спрею. Операція з очищення є менш витратною за часом для будівельника. А ось рідким складом зручно очищати одяг, покриви шкіри, невеликі ділянки забруднень.

Обидва типи очисників монтажної піни випускають у двох варіаціях:

·          У вигляді розчину, здатного роз'їдати свіжу піну, що не встигла затвердіти.

·          У вигляді розчину, який вміє видаляти монтажну піну, що затверділа.

І ось на цьому етапі треба правильно зробити вибір. Оскільки суміші за функціональністю сильно відрізняються. У розрізі ефективності, потрібно правильно підібрати та купити очисник піни. У цьому питанні може допомогти менеджер магазину.

Очищувач монтажної піни – ціна-якість

Багато будівельників вважають за краще використовувати замість спеціальної суміші для очищення піни звичайний ацетон. Рішення зручне, але не дуже ефективне. Справа в тому, що ацетон це потужний розчинник. Він здатний за лічені секунди зіпсувати захисне покриття на робочій поверхні керамічної плитки або виробів із пластику.

На будівельному ринку в Запоріжжі можна замовити вузькоспеціалізовані очищувачі монтажної піни. Їх ціна буде трохи вищою за звичайні суміші. Але ефективність буде значно кращою:

·          Очищувач для будівельного пістолета. Використовується лише за прямим призначенням. Вміє швидко та ефективно розчиняти будь-які залишки піни, наводячи монтажний пістолет до заводського вигляду.

·          Суміші для делікатних робіт. У складі таких очисників відсутні речовини, здатні взаємодіяти із полімерами. Зручно працювати з таким розчинником під час побудови інженерних мереж на основі пластиків.

На ціноутворення очищувачів піни впливає торгова марка продукції та обсяг, у якому можна придбати розчинник. Рідкі склади продаються у флаконах та суліях. Аерозолі у балонах різної ємності. На ринку України присутні десятки брендів, що пропонують цікаві за ціною та якістю товари.

Де замовити очищувачі монтажної піни в Запоріжжі.

Очисна суміш доступна у будь-якому будівельному магазині. Але можуть виникнути проблеми із асортиментом. А очисник монтажної піни з інтернет-магазинів потребує витрат покупця на доставку. Але вихід є. Бажаєте купити очищувач монтажної піни в Запоріжжі – звертайтесь до компанії ProfBud .

Магазин будівельних матеріалів має власну мережу. А склади компанії знаходяться територіально у Запоріжжі. Є товари, що цікавлять, і за доставку не треба нічого платити. Це вигідне та зручне рішення для роздрібних та оптових покупців.