Цегла в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Цегла червона М-100
3340
В наявності
1
+
5.50 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Цегла – це будівельний матеріал, призначений для створення кладки під час зведення будівель або споруд. Штучний виріб виготовляється із суміші глини та кварцового піску. За своїми властивостями, виготовлений з мінеральних речовин матеріал, має характеристики природного каменю.

Цегла будівельна: види

Цегла буває повнотіла і пустотіла. Повнотіла цегла призначена для будівництва несучих конструкцій. Має чудову міцність на стиск і гранично простий у укладанні. Усі сторони будівельного матеріалу мають високу адгезію. Завдяки підвищеному зчепленню з розчином, цегляна кладка такою цеглою гарантує стійкість будь-яким будовам.

Пустотілий будівельний матеріал відрізняється легкою вагою. До позитивних якостей можна віднести теплоізоляційні характеристики та зниження навантаження на фундамент. Користується попитом у будівництві одно- та двоповерхових будівель. З порожнистої цеглини виготовляють перегородки і виконують облицювання.

За способом виробництва, цегла буває керамічними (червоними) і силікатними (білі). В Україні під кожен вид будівництва або ремонту споживач самостійно вирішує, який матеріал купити.

·          Силікатна цегла виготовляється на основі кварцового піску та вапна. У матеріалу відмінні показники міцності та звукоізоляції. Головний критерій вибору – низька вартість. Використовується для зведення житлових та нежитлових будівель, а також у ролі декоративного матеріалу (облицювання або оздоблення). Недоліки – здатність вбирати вологу та низька стійкість до високих температур.

·          Керамічна цегла виготовляється з кар'єрної глини. Будівельний матеріал відмінно переносить високі температури, заморозки та вологу. Недоліки – висока теплопровідність та відсутність звукоізоляції.

Будівельна цегла: як правильно вибрати

Незалежно від типу будівельного матеріалу та способу виробництва, до кінцевого продукту висувається низка вимог. Насамперед, йдеться про технічні характеристики. Візуально, перед придбанням, покупець завжди може перевірити цеглу на якість виготовлення. Повна відсутність сколів, тріщин, потертостей та інших дефектів свідчить про цілісність будівельного матеріалу. Якщо в одній партії виробника є кілька цегли з шлюбом, то краще відмовитися від придбання. Цегла будівельна, що поставляється в одній партії, має бути єдиного розміру, по довжині, товщині і ширині.

У розрізі фізико-хімічних властивостей, будівельний матеріал перевіряють на міцність та поглинання води. При постукуванні молотком по будь-якій грані, цегла не повинна розсипатися. При легкому ударі по грані має бути чутний характерний дзвінкий звук. Цеглам властиво набирати певний відсоток вологи при поміщенні у воду. Але при вилученні будівельний матеріал не повинен розсипатися в руках на складові. У специфікації, що постачається виробником із продукцією, завжди вказується допустиме поглинання води. Маючи під рукою ваги, заявлену характеристику легко перевірити.