Самонарізи покрівельні в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)

Самонарізи покрівельні – це різновид кріпильних елементів, що використовуються для монтажу крихких конструкційних матеріалів. Особливість металовиробу в конструкції, яка перешкоджає фізичному пошкодженню притисканих матеріалів та проникненню всередину вологи.

Які можна купити покрівельні саморізи у Запоріжжі – види

Покрівельному матеріалу властиво знаходиться просто неба. Конструкції піддаються впливу природних умов – вітру, снігу, дощу. Що призводить до появи таких руйнівних факторів як фізичні навантаження, проникнення вологи, перепади температур. Елементи кріплення просто необхідно витримувати всі негативні впливи, зберігаючи цілісність зібраної конструкції.

Види покрівельних шурупів за призначенням:

·          Біметалеві. Стрижень виготовляється із нержавіючої сталі. Використовуються для з'єднання сталевих, дерев'яних та композитних матеріалів із матеріалами з кольорових металів та сплавів.

·          Самонарізи з 6-гранною головкою. Демонструють високий ступінь надійності при монтажі та легко демонтуються. Застосовуються для кріплення систем кондиціювання, опалення, стаціонарного обладнання.

·          Облицювальні самонарізи (або будівельно-монтажні). Універсальні у використанні. Стрижень із легованої сталі, є кільце з м'якого полімеру для жорсткої фіксації оздоблювальних матеріалів до основи.

·          Самонарізи зі свердлом. Найпопулярніший вид металовиробів, який здатний, без попереднього висвердлювання отвору, швидко та ефективно виконувати монтаж покрівлі. Бувають зі свердлом по металу, дереву та бетону. Поставляються з EPDM (етиленпропіленовий каучук) шайбою, що запобігає проникненню вологи в основу через метиз.

Замовити саморізи для покрівлі – ціна-якість

Велика кількість шурупів на світовому ринку - це великий вибір металовиробів для покупця. Тільки у цього виду кріплення є ряд особливостей, які стосуються довговічності в експлуатації. Насамперед, це якість виготовлення. Покрівельні шурупи повинні повністю виконувати свої завдання, у плані забезпечення довговічності різьбового з'єднання. Тому вибір краще довіряти перевіреним брендам та продавцям.

Ціна покрівельних шурупів залежить від конструкційних особливостей металовиробів. На вартість впливає розмір та комплектація. Якщо купити шурупи оптом, то можна зменшити витрати на елементи кріплення в рази. Але робити вибір, заради ціни, між якісними та неякісними не можна.

Де придбати покрівельні саморізи в Запоріжжі

Металовироби присутні у великому асортименті в будь-якому будівельному магазині. Легко підібрати елемент кріплення за розміром, типом головки, робочою частиною, компонуванням, матеріалом виготовлення. Бажаєте купити саморізи покрівельні в Запоріжжі – довірте свій вибір компанії ProfBud .

Не можна забувати, що шурупи – це металеві вироби, що мають відповідну вагу. І доставка елементів кріплення з інших регіонів спричинить додаткові фінансові витрати. Магазин будівельних матеріалів ProfBud територіально знаходиться у Запоріжжі. Для покупця – це відсутність витрат на доставку металовиробів. Вигідна пропозиція сподобається оптовим та роздрібним покупцям.