Відсів в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Відсів (47-50кг)
Уточнюйте у менеджера
1
+
17.00 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Відсів – це побічний продукт виробництва, який виходить шляхом подрібнення гірських порід. Зовні – це дрібні камінці (щебінь) розміром до 5 мм. Особливість відсіву в тому, що в його основу входить тільки гравій різного калібру та інші природні неорганічні речовини. А кварц дрібної фракції відокремлюється. Купити відсів у Запоріжжі воліють будівельники та ландшафтні дизайнери. Крім високих технічних характеристик, будівельний матеріал дуже привабливий зовні. Чим цінується у людей творчості.

Вигідно купити відсів у Запоріжжі: ціна-якість

Враховуючи, що відсівання – це відходи виробництва щебеню, використовується він у виготовленні бетонних плит. У тих випадках, коли будівельний матеріал не планується зазнавати великих навантажень, відсіванням частіше замінюють щебінь. Іноді залежно від умов експлуатації дрібною фракцією відсіву замінюють навіть пісок. У разі будівництва завжди враховується початкова вартість витратних матеріалів.

Вирішили купити відсів у Запоріжжі, не забувайте про інші будівельні матеріали. Під певний вид відсіву підбирається марка цементу, вид піску, фракція щебеню. Усі компоненти бетонної суміші повинні підходити один одному і змішуватись у встановлених пропорціях.

Який відсів краще купити в Україні: види-ціна

Характеристики будь-якого будівельного матеріалу залежать від основи та способу отримання. Якість та ціна відсіву залежить від породи каменю, з якої матеріал видобувають. В Україні найчастіше зустрічаються 3 види відсівів:

·        гранітний. Інакше відсівання називають дробленним, оскільки гранули мають голчасту або кубічну форму. У будівництві гранітне відсівання використовують для виготовлення високощільного залізобетону. Завдяки високим показникам міцності, матеріал застосовують у укладанні дорожнього полотна, садових доріжок, тротуарної плитки, керамічних конструкцій.

·         Гравійний. Найбільш популярний у будівництві відсів. Купити за найкращою ціною в Запоріжжі його можна у зручній фракції, формі гранул з домішками та без. Застосовується гравійне відсівання у виготовленні плит, підстав для дитячих майданчиків, паркових зон, при ремонті дорожнього полотна.

·     Вапняковий. Відсів має низьку щільність і малу крупність зерен. Найчастіше використовується у оздоблювальних роботах. Завдяки вапняковій основі, відсів популярний у сільському господарстві. З нього виготовляють добрива.

Де придбати відсів у Запоріжжі: найкраща ціна

Однозначно, будівельні матеріали треба купувати лише на відповідних профілю торгових майданчиках. Магазин ProfBud - відмінне рішення для новачків та професіоналів. Купити відсів у Запоріжжі можна в роздріб та гуртом. У продавця є вантажний транспорт, який виконує доставку замовнику будівельних матеріалів за вказаною адресою.

Будівельні та оздоблювальні матеріали, лакофарбові та покрівельні компоненти – будь-які товари для фізичних та юридичних осіб. Є ручний інструмент та витратні матеріали до нього. Усього один торговий майданчик здатний задовольнити попит покупця з будь-яким бюджетом на будівництво. Вся продукція супроводжується сертифікатами якості.