Кладочні матеріали в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Будівництво будівель або ремонтні роботи припускають наявність укладання для зведення стін, підстави підлог та інших оздоблювально-декоративних конструкцій. У будь-якому випадку доведеться купити кладочні матеріали та супутні будівельні матеріали.

Газобетон – це різновид пористого бетону, отриманого шляхом змішування у вологому середовищі алюмінієвої пасти, вапна, цементу та піску. Особливість виробництва в реакції суміші вапна та алюмінієвої пудри (пасти) у вологому середовищі. Хімічний процес призводить до утворення водню, який і перетворює всю суміш на пористий склад. При застиганні газобетон розрізається на блоки і обпалюється в печах під високим тиском.

Цегла – це штучний камінь на основі глини або кварцового піску. Основний будівельний матеріал виготовляють відповідно до міжнародного стандарту. Цегла буває пустотіла і повнотіла.

Що вибрати та купити для будівництва: газобетон, цегла

Не можна просто так, вказавши пальцем на один із будівельних матеріалів, зробити усвідомлений вибір. Головна відмінність газобетону та цегли в Україні не тільки ціна чи якість. Обидва будівельні матеріали відрізняються фізико-хімічними властивостями. На які слід орієнтуватися покупцю.

Цегла силікатна (кварцовий пісок з вапном) має відмінну міцність і звукоізоляцію. Будматеріал має привабливу ціну та затребуваний для зведення будівлі та інших конструкцій. Декор, оздоблення, облицювання – основне застосування силікатної цегли. Нестача – слабка стійкість до підвищеної температури. При сильному нагріванні цегла може луснути або вибухнути. До того ж, матеріал здатний вбирати вологу та руйнуватися.

Цегла керамічна (червона) виготовляється з кар'єрної глини. Класифікується на лицьовий та рядовий. Лицьовий варіант відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Рядовий застосовується для основної кладки. Буває повнотілим, з наскрізними та ненаскрізними пустотами. У будівельного матеріалу відмінна стійкість до підвищених або знижених температур і вологи. Недоліки – низька ізоляція тепла та звуку.

Газобетон виділяється на тлі перерахованих матеріалів високим ККД у будівництві. Час на укладання у будівництві зростає у 2-3 рази. Газобетон легкий, має високу стійкість до вогню, відмінну звукоізоляцію та теплоізоляцію. Вважається екологічно чистим будівельним матеріалом. Єдиний недолік – низькі показники морозостійкості. Газобетон вбирає вологу і, при замерзанні, вода, що накопичилася, може пошкодити всю відбудовану конструкцію. До того ж, матеріал схильний до механічних пошкоджень і вимагає дбайливого відношення в будівництві.

Відповідно, перш ніж купити газобетон, цеглу та інші будівельні матеріали, потрібно розуміти, для яких цілей вони будуть використовуватися. В обов'язковому порядку вивчаються всі технічні характеристики виробу та підбираються раціональні рішення. З появою питань, краще звернутися до фахівців у галузі будівництва. Це може бути муляр або представник магазину будівельних матеріалів.

Не можна забувати, що газобетон і цегла – це лише основа у зведенні будівель та інших конструкцій. Фізичні властивості основних компонентів завжди можна покращити, наприклад, облицюванням або іншою будівельною сумішшю. Потрібно тільки правильно підібрати будівельні матеріали за ефективністю та вартістю.