Клей для пінопласту в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Клей для пінопласту – це будівельний склад для монтажу утеплювача на основі пінопласту. Особливість утеплюючого матеріалу в тому, що він має чудову звукоізоляцію і може застосовуватися для зовнішніх або внутрішніх робіт. Відповідно, під кожен тип завдання виробники випускають певний тип клеючого складу.

Купити клей для пінопласту – особливості

Головна особливість клейової суміші в тому, що перед придбанням, покупець повинен знати деякі вступні за будівельними операціями:

·          Локація робіт (зовнішнє чи внутрішнє утеплення).

·          Вид основи, до якої кріпиться пінопласт (бетон, цегла, дерево, метал і т.д.).

При покупці, навіть якщо продавець запевняє, що клей підходить для роботи з пінопластом, потрібно прочитати склад. У суміші повинно бути розчинників. Адже бензин, ацетон та інші леткі речовини пропалюють полімер на основі пінопласту.

Який клей для пінопласту краще купити – види

З усього асортименту продукції, представленої на ринку України, клейові склади для пінопласту можна купити у такому виконанні:

·          Сухі суміші. Найчастіше продаються у мішках по 25 кг. Використовуються для зовнішніх та внутрішніх робіт. Мінімальна ціна на клей для пінопласту в Запоріжжі не залишиться непоміченою. Тільки при використанні треба чітко дотримуватися вимог виробника щодо підготовки будівельної суміші. Сухі клейові склади випускаються у двох видах – звичайна та армуюча суміш.

·          Клей-піна. Виготовляється на основі поліуретану. Поставляється у балонах. Піна швидко наноситься, висихає, має відмінну адгезію. У будівельних роботах саме клей-піна вважається найзручнішим рішенням. З недоліків – ціна середнього сегмента плюс, треба купити монтажний пістолет для роботи.

·          Рідкі цвяхи. Такі клейові склади важко назвати самостійними рішеннями. Тому що не здатні створювати надійне кріплення пінопласту до основи. Тому рідкі цвяхи застосовуються разом із піною чи сухими сумішами. Особливість клейового складу рідких цвяхів у швидкому схоплюванні. Можна використовувати їх замість металовиробів, якими виконується підпірка або фіксація листів пінопласту. За вартістю, рідкі цвяхи значно дешевші за дюбелі.

Де придбати клей для пінопласту за найкращою ціною

Будівельні та оздоблювальні матеріали треба завжди підбирати на спеціалізованих майданчиках. У випадку із сумішами, купити клей для пінопласту краще в магазині ProfBud . Компанія офіційно представляє в Україні багато відомих брендів та володіє власними складами для зберігання будматеріалів. Вигода покупця – бездоганна якість всіх видів продукції та краща ціна.

Крім того, покупець отримує чудовий сервіс від будівельного магазину. Безкоштовні консультації висококласних фахівців, рекомендації щодо купівлі супутніх товарів. Буквально під кожну будівельну операцію менеджери підберуть затребувані матеріали за такими характеристиками, як вартість, витрата, якість, сумісність тощо.