Коробки в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Коробки розподільні – це різновид електромонтажних конструкцій, призначених для побудови електричної мережі всередині будівлі або приміщення. Головне завдання таких коробок у забезпеченні надійної ізоляції всіх сполучних елементів проводки. Для зручності підключення, розподільні конструкції мають спеціальні отвори з боків і кришку, що закривається.

Які розподільні коробки можна купити у Запоріжжі – ціна

Всі електромонтажні конструкції можна розділити на дві основні категорії – для прихованої лінії проводів та для зовнішнього застосування. Конструкційно коробки ідентичні. Відмінність стосується лише зовнішнього вигляду. Комутаційні коробки для зовнішнього монтажу мають більш презентабельний вигляд.

Ціна розподільних коробок для електричної мережі залежить від функціональності аксесуара та його конструктивних особливостей. Як правило, конструкція більше відповідає за зручність монтажу та підключення до електромережі. Наявність отворів кріплення, фіксаторів, застібок, гофри та інших компонентів впливають на якість і швидкість підключення коробки до комунікаційного вузла. Функціональність має інші особливості:

·          Вогнестійке виконання. Купити розподільні коробки у Запоріжжі зручно для агресивних умов експлуатації. Наприклад, вибухонебезпечне приміщення або цех з проведення зварювальних робіт.

·          Вологозахищені коробки. Такі вироби монтуються найчастіше на дахах або зовнішніх стінах будівель. Пластикова коробка має прогумовані прокладки, що виключають проникнення вологи всередині коробки.

·          Пилозахисні конструкції. За технікою безпеки, коробки із захистом від пилу встановлюються на складах та елеваторах, де високий відсоток дрібнодисперсного пилу знаходиться у повітрі. Нерідко, пилозахисні конструкції ставлять у квартирах та житлових будинках, гарантуючи тим самим довговічність монтажу.

У бюджетному сегменті легко знайти та купити розподільні електричні коробки без захисних властивостей. Мінімальна ціна виглядає привабливіше, ніж і притягує покупця. Такі вироби зручно встановлювати всередині житлових та офісних приміщень. При правильному підключенні та монтажі жодних позаштатних ситуацій не повинно бути.

Де вигідно купити розподільну коробку у Запоріжжі – найкраща ціна

Великий асортимент товарів гарантовано допоможе покупцю у виборі. Тому довіритися краще відразу магазину будівельних матеріалів ProfBud . Маючи колосальний досвід у сфері будівництва, компанії є що запропонувати роздрібним або оптовим покупцям. Якщо якогось товару немає, то можна привезти його на замовлення. Адже магазин безпосередньо працює із заводами-виробниками, маючи повний доступ до продукції відомих світових брендів.

Є питання – скористайтесь безкоштовними консультаціями менеджерів компанії. Складання кошторисів, допомога у пошуку супутніх товарів або ручного інструменту. Магазин володіє власним транспортом та виконує адресну доставку товарів покупцям.