Запоріжжя, вул. Портова, 2
Пошук

Про компанію

ТОВ «Профбуд» – професіонал у сфері дистрибуції сучасних будівельних матеріалів

Наше підприємство понад 20 років активно та успішно працює на ринку будівельних матеріалів у місті Запоріжжі та області та займає провідне місце серед інших торгових підприємств цієї сфери в регіоні.

Основним видом діяльності нашого підприємства є оптові продажі будівельних матеріалів для всіх типів будівництва: промислового, житлового, заміського та дачного, а також капітальних ремонтів, реконструкцій та реставрацій будинків, споруд чи інших об'єктів.

Надійні постачальники

Наша компанія співпрацює з найкращими вітчизняними та всесвітньо відомими виробниками будівельних та оздоблювальних матеріалів та є офіційним представником у Запоріжжі та області деяких з них.

За період своєї діяльності ми переконалися у надійності наших партнерів та постачальників та накопичили великий досвід торгівлі у цій сфері. Співпрацюючи з провідними світовими виробниками компанія «ПрофБудКомплект» постачає на ринок високоякісну продукцію, здатну задовольняти запити найвибагливішого споживача. Всі наші товари відповідають світовим стандартам та сертифіковані в Україні.

Великий асортимент

Асортиментна пропозиція компанії становить близько 30 товарних груп, що містять близько 5000 найменувань будівельних та оздоблювальних матеріалів. І це далеко не межа. На основі аналізу споживчого попиту та кон'юнктури ринку асортимент постійно розширюється та оптимізується. Ми зацікавлені у розширенні баз даних можливих постачальників оздоблювальних та будівельних матеріалів. Партнери для нас - це виробники та імпортери будівельних матеріалів, яким ми надаємо якісні послуги з просування їхньої продукції на ринку, та покупці, яким ми надаємо якісні продукти та сервіси. А вони, у свою чергу, можуть завжди розраховувати на нашу надійність та ділову репутацію.

Ми використовуємо комплексний підхід для вирішення поставлених завдань, у тому числі завдяки тісній співпраці з нашими партнерами. Вам не потрібно шукати та скуповувати необхідні будівельні матеріали на різних торгових майданчиках, ми гарантуємо нашим клієнтам виконання замовлень у повному обсязі «під ключ», як за повним асортиментом товару, так і за його низькою ціною та високою якістю.

Увага до кожного клієнта

Максимально зважений індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок та преференцій дозволяє завжди знаходити оптимальне рішення у кожному конкретному випадку.

У нас працюють висококваліфіковані менеджери з багатим та успішним досвідом, які зможуть відповісти на всі Ваші питання, допоможуть правильно підібрати матеріали для будівельних робіт чи ремонту, розрахувати їх обсяг, організувати доставку у зручний для Вас час та запропонують максимально вигідні цінові пропозиції.

Ви можете детальніше ознайомитись з асортиментом, який ми пропонуємо до реалізації та за необхідності зробити замовлення потрібних товарів за телефонами:

(066) 777 33 88
(098) 777 33 88
(063) 777 33 88

Весь наш колектив об'єднаний спільною метою – активний розвиток підприємства за рахунок надання найкращих послуг на ринку. Ми цінуємо Вашу довіру, завжди раді допомогти та чекаємо на Вас!

З повагою колектив ТОВ «Профбуд»