Будівельні суміші в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Будь-які види будівництва зобов'язують споживача придбати будівельні суміші. Порошкоподібний матеріал використовують у вигляді в'яжучого наповнювача, що застосовується для оздоблювальних робіт та укладання різноманітних елементів стін та підлоги. Порівняно з універсальним цементом, популярним в Україні, суміші орієнтовані на певні завдання. Вони зручно доставляються, легко наносяться, швидко висихають і дуже економно витрачаються.

Потрібно знати, перш ніж купити будівельні суміші

Вся продукція категорії "будівельні суміші" класифікується за типом робіт.

·       Штукатурка. Застосовується для створення рівної поверхні під обробку іншими будівельними матеріалами. Використовується для обробки фасадів будівель, стін та стель. Основне завдання штукатурки - ліквідація вм'ятин та інших пошкоджень поверхні, усунення швів і закладення елементів кріплення, що випирають. За призначенням ділиться на кілька видів: стартова, фінішна, цементна та гіпсова.

·     Грунтовка. Застосовується підвищення адгезійних показників поверхні. Це може бути цегляна кладка, штукатурка, газоблок або деревина. Грунтовка допомагає вирівняти основу та забезпечити найкраще зчеплення поверхні з наступним шаром декоративного оздоблення. За видами, ґрунтовка буває на мінеральній, алкідній або акриловій основі.

·       Шпаклівка. Застосовується для вирівнювання оздоблювальних поверхонь та ліквідації дефектів. Суміші бувають гіпсові (для робіт усередині приміщення) та цементні (для зовнішніх робіт). За функціоналом, шпаклівка поділяється на кілька видів, що визначають її призначення. Стійкі до вологи, еластичні, декоративні, фасадні, що вирівнюють і для закладення щілин.

·       Кладочні розчини. У порівнянні з тим же цементом, будівельні суміші для кладки цегли, шлакоблоку та інших матеріалів, мають покращені характеристики. Це стійкість до морозу, вологи, утворення тріщин, еластичність та високий ступінь адгезії. Кладочний розчин буває декількох видів: цементний, цементно-вапняний, клейовий та теплоізоляційний.

·     Клеї для плитки Призначені для монтажу керамічної плитки. Високі адгезійні властивості будівельної суміші гарантують якісне з'єднання посадкового матеріалу на основу.

·         Наливні підлоги. Застосовуються для остаточної обробки підлоги або для основи під інші види покриття. Використовуються разом із паркетом, ламінатом, лінолеумом. Наливна підлога легко наноситься на бетонну основу, швидко застигає і забезпечує ідеальну гладкість поверхні.

Особливості вибору будівельних сумішей

Будь-який бренд, що представляє свій товар на ринку, має в наявності асортимент продукції під кожне завдання. Ціна та якість будівельного матеріалу – головна відмінність. Перш ніж купити будівельні суміші, потрібно визначитися з виробником та вартістю. Перевагу краще віддавати перевіреним брендам або довіряти вибір компетентному продавцю.

Основна спеціалізація нашого інтернет-магазину – будівництво. Асортименти представлені продукцією відомих торгових марок. Покупцеві немає потреби шукати будівельні матеріали з різних торгових майданчиків. У нас є все потрібне. Якість товарів ми гарантуємо.