Пароізоляція та Гідроізоляція в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Пароізоляція та гідроізоляція в покрівельних матеріалах – цей різновид утеплювача, наділеного особливими властивостями. Це захист оброблюваної поверхні (підстави будівлі чи споруди) від зовнішніх факторів.

Що таке пароізоляція та гідроізоляція, в чому відмінність

·         Пароізоляція – це утеплювач, який блокує проходження пари, що нагромадилася всередині приміщень. Ізоляція пари не повинна пропускати через себе воду та повітря.

·         Гідроізоляція – це матеріал, що перешкоджає проходженню вологи, яка є зовні приміщення. Гідроізоляційний матеріал не повинен пропускати через себе вологу, але повинен пропускати повітря.

Тобто, в обох видів покрівельних матеріалів різне призначення. Відповідно, використовувати ці утеплювачі потрібно індивідуально під необхідні завдання. Одночасне використання гідроізоляції та пароізоляції не заборонено. Навіть навпаки, при покрівлі мансардного поверху, наприклад, ці матеріали повинні бути присутніми в обов'язковому порядку.

Яку можна купити гідроізоляцію в Запоріжжі - види

Асортимент покрівельних матеріалів настільки великий, що навіть професійні будівельники не завжди готові швидко вказати на найкращий варіант. Всі види продукції мають однакове призначення, але можуть відрізнятися експлуатаційними властивостями. Покрівельну гідроізоляцію прийнято розділяти за видами паропроникності:

·         Чи не дифузійна. Належить до паронепроникних покрівельних матеріалів. Застосовується тільки для холодних дахів, тому що не виводить конденсат із шару теплоізоляції.

·         Дифузійна. Має низький коефіцієнт проникності парою. За характеристиками матеріал сильно нагадує пароізоляцію. Але замінювати дифузійною плівкою утеплювач не треба.

·         Супердифузійна. Повністю схильна до проникнення пар. Особливість покрівельного матеріалу в тому, що його можна укладати прямо на утеплювач, без будь-яких зазорів.

Що краще – пароізоляційна або універсальна покрівельна плівка

Пароізоляційний матеріал завжди укладається з внутрішньої сторони утеплювача. Завдання покрівельного матеріалу запобігти попаданню вологи в основу утеплювача. Якщо будівля побудована з деревини, плівка накладається на дерев'яні елементи даху зсередини.

Крім утримання вологи, матеріал властива ще й теплоізоляція. Багато будівельників вважають за краще купити пароізоляцію в Запоріжжі через цю властивість. Але тут треба враховувати технічні характеристики всіх компонентів «покрівельного пирога». Щоб не вийшло роз'єднаності.

І щоб спростити всім будівельникам завдання було винайдено універсальна покрівельна плівка. Матеріал має найбільш затребуваними якостями. Єдиний недолік, щоб вся ця система з теплом, парою та вологою працювала як належить, треба правильно виконати монтаж. Плюс, універсальну плівку самі виробники не рекомендують використовувати для «теплих дахів».

Де вигідно купити паро- і гідроізоляцію у Запоріжжі – найкраща ціна

Особливість покрівельного матеріалу в тому, що якість безпосередньо залежить від бренду. Що впливає ціну. Бажаєте купити гідроізоляцію та пароізоляцію в Запоріжжі, звертайтесь в компанію ProfBud .

Магазин будматеріалів має величезний асортимент якісної та оригінальної продукції відомих торгових марок. Це і зручна ціна, і асортимент, і гарантійні зобов'язання для покупців.