Сітка зварена в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Сітка зварена оцинк. 25х12х0, 7х1000 (30м.кв)
4217
Уточнюйте у менеджера
1
+
1295.19 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Сітка зварена будівельна використовується як армуючий елемент при проведенні монтажних робіт. Будівельний компонент можна назвати універсальним матеріалом, що підійде для вирішення різних завдань.

Де і як використовується зварна сітка – чому вигідно купити

Особливість будівельного матеріалу в низькій ціні та великому переліку переваг, які привертають увагу споживача. Зварна сітка користується попитом у побутовому, промисловому та аграрному будівництві. Металоконструкція може застосовуватися в ролі загорож та перекриттів. Ось перелік основних сфер, для яких вигідно купити зварювальну сітку в Запоріжжі:

·          Будівельно-монтажні роботи. Армування бетону при заливанні підлог або кріплення цегляної кладки. Монтаж теплої підлоги або вирівнювання стін штукатуркою.

·          Аграрний сектор. Каркаси парників або теплиць, клітини для птахів та свійських тварин. Огородження для приватних дворів або вольєри для вихованців. Зварна сітка може застосовуватися для просіювання сипких матеріалів у сільському господарстві чи промисловості.

Вигідно купити сітку зварену у Запоріжжі – найкраща ціна

Зварна сітка виготовляється із низьковуглецевої сталі, поверхня якої оцинкована хімічним способом. Оцинкована сітка стійка до утворення іржі та здатна експлуатуватися в умовах агресивного середовища. Виготовляється сітка із прутів, які зварюються між собою паралельно та перпендикулярно. Звідси і назва "зварна".

Базовими характеристиками сітки, на які орієнтується покупець, вважаються фізичні розміри всього виробу та одного осередку:

·          Ширина та довжина рулону. Іноді виробник вказує загальну площу усієї сітки на бобіні.

·          Діаметр дроту у сітці.

·          Розмір одного осередку (довжина та ширина).

Якщо, окрім оцинкування, зварна сітка піддавалася додаткової хімічної чи термічної обробці, виробник це вказує на специфікації товару. Наприклад, сітка може бути загартованою або нікельованою. Обробка впливає фізико-хімічні властивості, які цікаві споживачеві у різних сферах діяльності.

Де краще купити зварену сітку – мінімальна ціна у Запоріжжі.

Особливість будівельного матеріалу в тому, що при великих габаритах та вазі сітка має низьку ціну на відпуск. Тому треба враховувати як вартість матеріалу, а й витрати на його доставку до місця монтажу. Бажаєте купити сварну сітку з мінімальними фінансовими витратами – довірте свій вибір компанії ProfBud . Магазин будівельних матеріалів володіє власним вантажним транспортом, який швидко і недорого доставить будматеріали на будь-яку адресу в Запоріжжі.

Величезний асортимент будівельних матеріалів, прийнятні ціни. Безкоштовні консультації менеджерів та допомога у складанні кошторисів на будівництво. Якісна продукція для проведення ремонтно-будівельних робіт, витратні матеріали та інструмент. Компанія ProfBud працює на результат - це єдина точка входу для любителів та професіоналів, які зважилися затіяти будівництво у Запоріжжі.