Сітка рабиця в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Сітка рабиця оцін. 50 * 50 h = 1.5м d = 1.6 рулон 10м
8509
Уточнюйте у менеджера
1
+
456.30 грн
Купить Сітка рабиця оцін. 50 * 50 h = 1.5м d = 1.8 рулон 10м
8511
Уточнюйте у менеджера
1
+
442.80 грн
Купить Сітка рабиця оцін. 50 * 50 h = 2.0м d = 1.6 рулон 10м
8510
Уточнюйте у менеджера
1
+
426.60 грн
Купить Сітка рабиця оцін. 50 * 50 h = 2.0м d = 1.8 рулон 10м
8512
Уточнюйте у менеджера
1
+
589.95 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Сітка рабиця – це універсальний конструкційний матеріал, що використовується у різних сферах людської діяльності. Найчастіше – у будівництві та господарстві. Застосовується сітка для швидкого зведення різноманітних огорож або екранів, а також для армування будівельних розчинів. Купити сітку рабицю у Запоріжжі можна орієнтуючись на технічні характеристики та ціну. Виріб постачається у рулонах.

Сітка рабиця: види, що можна купити в Україні

Зовні сітка – це переплетені прути дроту, які не мають жорсткої фіксації між собою. Через це, виріб будівельники часто називають – плетінкою. Ця особливість робить конструкційний матеріал менш жорстким, у порівнянні з кладковою (зварною) сіткою.

У конструкційного матеріалу досить багато критеріїв вибору. Це зручно, наприклад, у пошуку сітки для виготовлення огорожі для домашніх тварин у господарстві. Базові характеристики рабиці:

·          Діаметр дроту.

·          Розмір одного осередку.

·          Висота рулону (або ширина – дивлячись, як підходити до сітки).

·          Тип конструкційного матеріалу. У більшості випадків, якщо цікавить мінімальна ціна, сітка рабиця виготовляється з низьковуглецевої сталі. Є рішення з оцинкованої сталі та зі спеціальним покриттям (полімер, хромування, ЛКМ).

Де краще купити сітку рабицю: ціна-якість

У Запоріжжі конструкційні матеріали для будівництва прийнято купувати на спеціалізованих торгових майданчиках. Краще рабицю купити в будівельному магазині ProfBud . Позиціонуючись у будівельній тематиці, компанія готова забезпечити покупця всіма необхідними в роботі матеріалами. Ціна на всі види товарів мінімальна. Продукція представлена відомими вітчизняними та іноземними брендами.

Враховуючи той факт, що сітка рабиця відноситься до металоконструкцій, та ще й виготовляється з низьковуглецевої сталі, завжди потрібно пам'ятати про якість продукції. Незалежно від цін у магазині, треба дивитися на умови зберігання металевих виробів. Склад, де зберігається сітка, повинен задовольняти вимоги щодо вологості повітря всередині приміщення. Купуючи рабицю в будівельному магазині Prof Bud , де на зберіганні знаходяться сухі оздоблювальні суміші, можна не перейматися якістю продукції.

Яку сітку рабицю краще купити

Якщо говорити про довговічність конструкційного матеріалу в ролі огорожі, однозначно, краще купити оцинковану сітку з покриттям ПВХ. Висока ціна незрівнянна з великими термінами експлуатації у різних умовах (включаючи несприятливі природні фактори).

Сітка рабиця для армування може використовуватися найдешевша з вітрини у магазині. Головне, щоб на поверхні не було утворення іржі. У середньому ціновому сегменті, коли потрібно знайти компроміс між вартістю та якістю, для господарства підійде звичайне оцинкування.

При виборі слід враховувати й інші технічні характеристики. Наприклад, діаметр дроту. Чим він менший, тим дешевше вийде конструкційний матеріал покупцю. Те ж саме хитається і розміру осередку - чим більший розмір, тим дешевше.