Декоративна штукатурка в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Декоративна штукатурка - це будівельний матеріал для усунення дефектів на поверхні, що обробляється. Порівняно зі звичайними штукатурками, декоративні суміші часто виступають у ролі фінішних. Тобто, після нанесення на поверхню не потребують подальшого оздоблення.

Декоративна штукатурка – що можна купити у Запоріжжі

Оздоблювальний матеріал є неоднорідною масою, яка застосовується для створення унікального малюнка на робочій підставі. Частіше, обробці піддаються стіни, рідше – стеля. Крім зовнішньої привабливості, декоративна штукатурка утеплює поверхню та здатна знижувати провідність звуку.

На ринку України можна знайти будь-які види оздоблювальних матеріалів для декоративних робіт. Кожен тип основ має свої фізико-хімічні властивості. Серед покупців існує думка, що декоративна штукатурка поділяється на такі види: баранчик, короїд, шуба та фарба. Це більше стосується візуалізації покриття. А види залежать від складу та зв'язувальних компонентів.

Яку декоративну штукатурку можна купити в Україні

Оздоблювальний матеріал можна купити в готовому вигляді або напівфабрикат (треба заздалегідь розводити водою). Готова суміш дорожча за ціною, але значно зручніша в експлуатації. А ось суху суміш треба правильно розчинити у воді, витримавши всі вимоги щодо температурних режимів. На ринку купити декоративну штукатурку можна наступних видів:

·          на мінеральній основі. У штукатурці основним матеріалом є звичайний цемент. Поставляється у сухому вигляді. Має дуже низьку ціну за високої проникності. Мінеральна штукатурка частіше використовується для зовнішніх робіт, так як має низку затребуваних характеристик. Наприклад, утеплює основу, стійка до загоряння та ультрафіолету.

·          Акрилова база. У виробництві застосовуються акрилові смоли. Купити декоративну штукатурку на основі акрилу можна у готовому вигляді. Дуже зручно – відкрив банку та користуйся. Основа має відмінний захист до різних кліматичних умов, але низька проникність.

·          Штукатурна штукатурка для декоративних робіт. Основа – калійне скло. Продається у готовому вигляді. Використовується лише для зовнішніх робіт, оскільки матеріал дуже токсичний. Ступінь проникності штукатурки дуже висока, але колірна палітра мізерна. Багато виробників відмовилися випускати силікатну штукатурку.

·          Силіконова основа. Виготовляється із силіконових смол. Продається як готова суміш. Відмінний ступінь проникності та стійкість до будь-яких погодних умов. Вважається найкращим рішенням для декоративного оздоблення, але через високу ціну приваблює не всіх будівельників.

Де придбати декоративну штукатурку за вигідною ціною

Специфіка будівельного матеріалу в тому, що, крім технічних характеристик, треба приділяти увагу і зовнішньому вигляду. А точніше – забарвлення суміші. Тому купувати краще на торгових майданчиках, які професійно займаються реалізацією таких сумішей. Декоративна штукатурка у величезному асортименті доступна в магазині ProfBud . Найкраща ціна гарантована всім покупцям.

Компанія має власні склади для зберігання будівельних матеріалів. Дотримано всіх вимог до вологості складських приміщень. Для покупця це гарант того, що він отримає якісний та придатний оздоблювальний матеріал для будь-яких ремонтно-будівельних робіт.