Стельовий гіпсокартон в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Гіпсокартон стельовий Knauf, 2500х1200х9.5 мм
6825
В наявності
1
+
опт 349.94 грн
349.94 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Стельовий гіпсокартон - це будівельний матеріал, що використовується для обробки стель у приміщеннях, при проведенні ремонтних робіт. Порівняно з класичними видами обробки стелі, гіпсокартон надає більше можливостей будівельникам:

·         Створити декоративні елементи.

·         Додати підсвічування.

·         Зробити багаторівневу конструкцію.

Купити стельовий гіпсокартон – який вибрати

Перед придбанням необхідно визначитися з розмірами будівельного матеріалу. Особливість листового гіпсокартону в тому, що ширина у нього завжди залишається постійною - 1200 мм. А ось довжина може бути 2,2.5 та навіть 3 метри. А ще, багато виробників пропонують виготовити листи кресленням замовника. Тільки тоді доведеться купити величезну партію гіпсокартону. Останній варіант зручний будівельним компаніям, а не приватним особам.

За видами, на ринку України (включаючи Запоріжжя) купити стельовий гіпсокартон можна у таких виконаннях:

·         Звичайний. За ціною – найкраще рішення, незалежно від бренду. Приблизно 90% ринку займає цей тип будівельного матеріалу. Найчастіше використовується для обробки житлових кімнат або офісних приміщень.

·         Вологостійкий. До складу основи листа включені водовідштовхувальні просочення. Особливість матеріалу не в тому, що він не пропускає воду, а в тому, що не гниє і не підтримує життєдіяльність мікроорганізмів. Застосовується матеріал для обробки санвузлів та ванних кімнат.

·         Вогнестійкий. Листи гіпсокартону так сильно запресовуються, що навіть при потужному полум'ї вогню не підтримують горіння. Встановлюють поряд з кухонними плитами, камінами, печами.

·         Універсальний (стійкий до вологи та вогню). Універсальний матеріал на всі випадки життя. Ціна такого гіпсокартону дуже висока. Застосовується частіше при обробці вологих приміщень, опалюваних печами або камінами.

Гіпсокартон стельовий – який краще купити в Україні

На ринку, причому у різних брендів, можна зустріти стельові листи різної товщини. У розрізі одного типу, ціна подібних рішень дуже відрізняється. За фактом, покупцю пропонують різні за призначенням оздоблювальні матеріали. Але особливість їх у тому, що всі вони підходять для обробки стелі:

·         Арковий гіпсокартон. Цільове призначення - виготовлення арок. Його особливість у товщині – лише 6.5 міліметра. Завдяки цьому листи мають високу гнучкість і легкість. Можна робити всілякі декорації та багаторівневі конструкції на стелі.

·         Класичний стельовий гіпсокартон. Купити у Запоріжжі за вигідною ціною можна листи товщиною 8 - 8.5 мм. Матеріал має середню вагу і частіше використовується для стандартної обробки стелі з підсвічуванням або без неї.

·         Стіновий гіпсокартон. Призначений для оздоблення кісток. Але має попит при обробці стель, які потрібно доповнитиосвітлювальні прилади. Листи завтовшки 12.5 мм мають хорошу міцність і жорсткість.

Де придбати стельовий гіпсокартон – найкраща ціна

На ринку України десятки пропозицій від приватних осіб та будівельних магазинів. Довіряти свій вибір краще тим компаніям, які мають свій склад зберігання. Стельовий гіпсокартон дуже чутливий до умов зберігання.

Бажаєте купити якісний будівельний матеріал - довіряйте професіоналам. Таким, як компанія ProfBud . Магазин працює безпосередньо багатьма брендами і володіє власним складом готової продукції. Достойна якість матеріалів, доступна ціна та безкоштовні консультації – найкращий сервіс гарантований усім покупцям.