Сітка фасадна в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Сітка фасадна – це оздоблювальний будівельний матеріал, що використовується для утеплення стін, дахів та фундаменту. Завдання сітки – армування поверхні. Головна особливість матеріалу - стійкість до лугів (вапно та інші суміші). Купити фасадну сітку вигідно для:

·         Армування дахів та перекриттів з використанням гідроізоляційних складів.

·         Зміцнення та захисту шарів штукатурки на стінах.

·         Зміцнення штукатурних покриттів у процесі створення теплоізоляційних шарів.

Купити сітку фасадну у Запоріжжі– найкраща ціна

Фасадну лугостійку сітку інакше називають армуючої. Купити оздоблювальний матеріал можна в магазині будматеріалів ProfBud , у категорії товарів «Утеплювачі». При виборі, треба враховувати умови монтажу, вид будівельних сумішей та очікуваний результат. Комплексний підхід допоможе знайти потрібну за характеристиками фасадну сітку. Ціна оздоблювального матеріалу безпосередньо залежить від усіх перерахованих критеріїв.

У питанні вибору фасадної сітки допомагають самі виробники. Оздоблювальний матеріал, на вітринах магазину, має відмінність за кольором. Саме забарвлення сітки визначає цільове використання виробу у будівництві:

·         Білий фасадної сітки. Купити в Запоріжжі найпростіше, так як це найпростіший і дешевий за ціною армуючий матеріал. Використовується в простих роботах, де потрібно додати міцності шару штукатурки або фарбі.

·         Синя фасадна сітка. Це аналог білої сітки, який має додаткову властивість – стійкість до хімічно агресивного середовища (розчинник, наприклад).

·         Зелена сітка. Інакше називається захисною або монтажною. Завдяки особливому плетиву, матеріал має високу стійкість до розриву. Ця властивість приваблює будівельників і звичайних покупців, яким потрібно дешевий і багаторазовий навіс для універсальних завдань. За призначенням сітка використовується для утеплення дахів, балконів, фасадів.

·         Помаранчевий сітка. Виготовляється з полімеру ікапрону. Має високий показник стійкості до розриву. Застосовується для армування поверхонь з об'ємними утеплювачами. Як варіант, використовується в будівництві в ролі навісу - яскраво-жовтогарячий колір привертає увагу в будь-який час доби.

·         Жовта сітка для фасадів. До складу матеріалу входить склотканина, просочена акрилом та латексом. Завдяки чому, сітка виходить дуже гнучкою, міцною та стійкою до зовнішніх факторів.

·         Чорна фасадна сітка. Повний аналог зеленоговаріанту. Використовується в ролі накриття, або для декоративного оздоблення різних поверхонь.

Чому купити фасадну сітку краще в магазині ProfBud

Принцип компанії – реалізація лише якісної продукції. Будівельний магазин безпосередньо працює зПідробка виключена. Співпрацюючи з виробниками без посередників, магазин встановлює мінімальні ціни на будівельні та оздоблювальні матеріали.

Безкоштовні консультації, допомога у виборі продукції, доставка, оформлення документації на відвантаження. Вирішили купити фасадну сітку - довіртеся компанії ProfBud . Найкращий сервіс чекає на кожного покупця.