Кутники, Маяки, Сітки в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Кутники, маяки, сітки – це допоміжні будівельні матеріали, використовувані щодо оздоблювальних робіт. Основне завдання примітивних будівельних аксесуарів - забезпечити створення рівного шару шпаклівки. До переліку умов також входить:

·         Надійність кріплення.

·         Захист від сколів.

·         Зручність кріплення.

Купити: кутники, маяки, сітки - що це таке

Всі три будівельні компоненти мають різний функціонал, але використовуються для одного завдання. Тому у всіх магазинах ці аксесуари можна купити одним комплектом. Щоб простіше було зрозуміти, що це таке, краще познайомитися спочатку з функціями кожного компонента окремо:

·         Кутник будівельний - це конструкційний матеріал на основі металу, що має профіль у вигляді кутника. Завдання аксесуара - забезпечити міцність при формуванні ділянок стін, віконних прорізів і дверних кутів. Крім класичного профілю у вигляді кутника, виріб можна замовити в цокольному або торцевому виконанні (П-подібна форма).

·         Маяк штукатурний - це аксесуар для контролю нахилу поверхні, що обробляється. Вони допомагають ще регулювати товщину штукатурного шару і задають напрямок для обробки поверхні.

·         Сітка для штукатурки - це склотканинний матеріал, що використовується для армування поверхні, що обробляється. Низька вартість будівельного компонента дозволяє використовувати матеріал у будівництві в різних напрямках. Аж до створення утеплювальних поверхонь або обробки фасадів будівель.

Будівельний кутник, маяк та сітка – ціна та якість

Якщо взяти за основу кінцевий результат, з урахуванням цих будівельних аксесуарів, то вигода від використання сітки, маяків та кутників буде помітна відразу. Звідси і популярність оздоблювальних компонентів у будівництві. Низька ціна, простота монтажу та бездоганна якість – критерії, які залучають усіх покупців.

А щоб якось урізноманітнити асортимент, виробники пропонують безліч цікавих рішень, здатних змінювати співвідношення вартість-якість. Зокрема, зміни стосуються типу матеріалу,з якого виготовляють кожен компонент.

·         Купити будівельний кутник для штукатурних робіт можна в алюмінієвому, оцинкованому або пластиковому виконанні. Наприклад, для створення арок краще використовувати метал, а для декоративної обробки стінових кутів достатньо і пластику.

·         Сітка штукатурна може мати різну товщину основи та відрізнятися розмірами осередків. Чим товщі нитки і дрібніші за осередки, тим вище ціна будівельного матеріалу. Але тим і краще армуючі властивості, за рахунок високої жорсткості.

·         Маяк будівельний відрізняється по довжині та ширині. Це найпростіший компонент для будівництва, який виготовляється у виглядірейки.

Де придбати допоміжні будівельні матеріали

Десятки торгових майданчиків пропонують безліч будівельних матеріалів по всій Україні. Купити кутники, маяки, сітки у Запоріжжі, Дніпрі чи Києві краще у спеціальних магазинах. Таких, як ProfBud . Компанія позиціонується на будівельній тематиці і повністю закриває всі потреби покупця в цьому питанні.

Величезний асортимент, демократична ціна - базові критерії, на які орієнтується покупець. Менеджери магазину відмінно розбираються в будівництві і завжди допоможуть підібрати матеріали для будь-яких видів робіт.