Теплоізоляційний дюбель в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Теплоізоляційний дюбель – це елемент кріплення, який використовується для фіксації утеплювача до основи. Зовні, являє собою звичайний дюбель, що складається із стрижня та зонда з розпірної зони. Але в основі капелюшка має ширшу зону у вигляді тарілки. Для кращого зчеплення з утеплювачем, капелюшок має шорстку поверхню, передбачені технологічні отвори.

Замовити теплоізоляційні дюбелі – види.

Елемент кріплення можна назвати одним із найпопулярніших у будівництві. Оскільки для утеплення фасадів інші елементи кріплення мають низьку ефективність. Через це, на ринку утворилася велика кількість дюбелів під ці види будівельно-монтажних робіт. Купити теплоізоляційний дюбель в Запоріжжі можна таких видів:

·          Тарілчастий із пластиковим цвяхом. Усі елементи теплоізоляційного дюбеля виготовляються із поліпропілену або поліетилену. Відрізняється цей елемент кріплення дуже низькою ціною серед аналогів. Але пластик має низьку міцність, тому використовуються дюбелі для монтажу легких утеплювачів.

·          Дюбелі з металевим цвяхом. Класичне виконання теплоізоляційних дюбелів, яке влаштовує більшість будівельників та монтажників. Цвях з оцинкованої сталі легко проходить всі оздоблювальні та будівельні матеріали. Сама конструкція має підвищену міцність, підходить для монтажу важких утеплювачів. Слабке місце таких елементів кріплення – метал проводить тепло та піддається корозії. Але і тут є вихід – для дюбелів окремо або в комплекті можна купити ковпачок (термокришку). І проблема самоусунеться.

·          Дюбель із скловолоконним стрижнем. Зручне рішення для закріплення вічних утеплювачів. В елементі кріплення немає металу взагалі, не чому іржавіти або проводити тепло. У порівнянні з поліетиленом або поліпропіленом скловолокно має високу міцність і добре тримає навантаження.

Купити теплоізоляційний дюбель у Запоріжжі – ціна-якість

Незважаючи на простоту конструкції та невеликий асортимент за видами, елементи кріплення досить складно вибрати. Оскільки всі питання зводяться до якості виготовлення, зручності монтажу та вартості. Ціна теплоізоляційних дюбелів в Україні дуже варіюється від продавця до продавця. Тому краще почати з призначення елемента кріплення. В яких умовах використовуватиметься дюбель, чи планується захисне фарбування поверхні утеплювача або інший тип обробки. Спираючись на ці критерії, можна зорієнтуватися на вигляд елемента кріплення.

Не треба ганятися за великою товщиною або завдовжки стрижня дюбеля. Є чудова формула, де довжина дюбеля дорівнює сумі розпірного відрізка, товщини утеплювача та клейового розчину, а також розмір відхилення фасаду від вертикальної площини. Щодо брендів, то їх на ринку України кілька десятків. При виборі, краще довіряти продавцю, який відповідає за проданий товар у будівельному магазині.

Де придбати фасадні дюбелі для монтажу утеплювача

Цікавить великий асортимент товарів та доступна ціна – відвідайте магазин будівельних матеріалів ProfBud . Компанія територіально розташована у Запоріжжі. Це зручно для покупців, які не бажають переплачувати доставку товарів з іншого регіону.

Оптових покупців чекають спеціальні пропозиції щодо вартості. Є кілька способів оплати та адресна доставка. Компетентні менеджери магазину надають безкоштовні консультації щодо будівельних та оздоблювальних матеріалів.