Покрівельні матеріали в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Руберойд, мастика та супутні товари гідроізоляції відносяться до будівельних покрівельних матеріалів. Використовуються для покриття дахів житлових та нежитлових будівель або капітальних споруд. Завдання – створити надійний гідроізоляційний шар, здатний захистити будь-яку будову від впливу зовнішніх природних факторів. Дощ, сніг, град, ультрафіолетове випромінювання.

Руберойд – це рулонний покрівельний матеріал на основі щільного будівельного картону та бітуму (легкоплавкий склад на основі нафти). З внутрішньої сторони руберойд має м'який клейкий склад, що сприяє кращому прилипання до основи даху.

Мастика – це суміш різних клеїв, масел та полімерних наповнювачів, здатна створювати безшовне водонепроникне покриття. Покрівельний матеріал може використовуватися як окремий компонент у будівництві чи ремонті, так і разом із різними видами покриттів для даху.

Особливості вибору покрівельних матеріалів

Перш ніж купити покрівельні матеріали в Україні, слід визначитися зі способом укладання руберойду:

·          Механічний монтаж Метод вважається традиційним, тому що дуже простий та фінансово вигідний. Руберойд просто розстилається на поверхні даху та фіксується толевими цвяхами. Недолік – низька довговічність. Пробивання отворів у руберойді знижує гідроізоляцію, що сприяє, з часом, накопиченню вологи та протіканню даху.

·          Наплавлення. Технологія монтажу полягає в нагріванні розстеленого руберойду пальником. Клейкий склад з нижнього боку забезпечує щільне прилягання покрівельного матеріалу до основи даху. Такий спосіб вважається дешевим і швидким, але вимагає вправності та наявності спеціального обладнання для розігріву руберойду.

·          Приклеювання. Найефективніший спосіб для покрівлі виділяється гідною довговічністю та чудовою гідроізоляцією. Нестача – ціна. Крім руберойду знадобиться мастика та вміння правильно монтувати покрівельні матеріали до основи даху.

Мастика, у свою чергу, виготовляється у двох формах – для гарячого та холодного покриття. Відмінність не тільки у способі монтажу. Велику роль відіграє економічна доцільність та ефективність гідроізоляції.

Холодні мастики використовуються при ремонті або будівництві споруд, що мають малу площу покриття. Придбану заздалегідь суміш розводять з розчинником і використовують для приклеювання настилу до основи даху та загортання щілин.

Гарячі мастики є твердим бітумом, який перед застосуванням вимагає розігріву. Процес забирає багато часу, але всі витрати перекриваються з лишком при покрівлі великих площ. Тому руберойд, мастика і супутні товари завжди підбираються з урахуванням всіх критеріїв.

Крім приклеювання руберойду, мастика користується попитом для ремонту та ґрунтовки покрівлі. Незначні пошкодження захисного шару даху не обов'язково перестилати. Всі щілини та тріщини можна залити мастикою. Грунтувальні суміші на основі бітуму використовують для підготовки покрівлі під монтажні роботи. Мастика здатна підвищувати адгезію між матеріалами. Часто ґрунтовку використовують при укладанні руберойду на гладку бетонну поверхню.