Фіброволокно в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Фібра для розчину 12мм 0,9 кг
9065
В наявності
1
+
84.50 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Фіброволокно - це розсипчастий матеріал на основі полімерів та органічних речовин, що використовується для підвищення міцності будівельних сумішей. До складу фіброволокна можуть входити поліпропілен, скло, бальзат та інші матеріали, що мають високий показник твердості. Нерідко, виробники додають до складу навіть металеву стружку. Волокна фібри є тонкі волоски, довжина яких коливається від 5 до 20 мм. Класикою вважається розмір 10-12 мм. На цей параметр орієнтуються всі виробники.

Купити фіброволокно у Запоріжжі – навіщо воно потрібне

Враховуючи пряме призначення - підвищення міцності, фіброволокно знайшло застосування у виготовленні стяжки підлоги. Матеріал здатний в рази підвищити міцність готової суміші для стяжки, або поліпшити ефективність піщано-бетонного складу.

Особливість фіброволокна поза обмеженість використання. Можна, наприклад, одночасно підвищувати міцність суміші із застосуванням армуючих матеріалів на основі пластику або металу. Купити фіброволокно вигідно для укладання ламінату, плитки, кахлю, паркету та інших видів підлогових покриттів. Фіброволокно може застосовуватися при проведенні:

·         Штукатурні або кладочні роботи.

·         Ремонт доріг та зміцнення захисних споруд з бетону.

·         Будь-яких будівельних робіт, де використовуються напівсухі суміші, що вимагають армування.

Особливості фіброволокна - ціна-якість

На ринку будівельних матеріалів фіброволокно сильно недооцінене покупцями. За вартістю, фіброволокно назвати бюджетним рішенням складно. Але тільки цей матеріал гарантує якість споживача при виготовленні стяжки підлоги. Особливо в тих випадках, коли використовується цемент сумнівної якості. При застиганні бетону завжди є ризик появи мікротріщин. Виною всьому швидке висихання суміші. І завдання фіброволокна зберегти міцність стяжки, незважаючи на мікротріщини.

Переваги фіброволокна у будівництві:

·         Створення міцного шару стяжки, здатного витримати динамічні та статичні навантаження. Актуально для старих будівель, де проводиться капітальний ремонт. Фіброволокно створить захист від ударів або просідання будинку.

·         Повний захист бетонної кладки від розшаровування, розтріскування.

·         Фіброволокно здатне розподіляти температуру застигаючої суміші при висиханні. Це позначається на зниженні внутрішньої напруги стяжки.

·         Використання фіброволокна допомагає заощадити на цементі (близько 10-15%). Ціна фіброволокна, з урахуванням такої економії, здасться не такою високою.

Де замовити фіброволокно у Запоріжжі – найкраща ціна.

Купити армуючий матеріал нескладно в будь-якому будівельному магазині або гіпермаркеті. Але тут слід враховувати асортимент. Адже фіброволокно буває кількох видів: бальзатове, поліпропіленове, скловолоконне, сталеве. Назва вказує на переважаючий матеріал, з якого виготовлена фібра. І в кожного виду своє цільове призначення. А ще, треба врахувати бренд, адже якість безпосередньо залежить відзвертайтесь до компанії ProfBud .

Магазин будівельних матеріалів пропонує великий асортимент товарів. Є можливість привезти продукцію під замовлення. Покупцеві не треба платити за доставку будматеріалів з іншого міста чи області. Всі матеріали є у Запоріжжі. Це вигідно та зручно.