Вогнестійкий гіпсокартон в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Гіпсокартон вогнестійкий Knauf, 2500х1200х12, 5 мм
6818
В наявності
1
+
опт 438.22 грн
438.22 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Вогнестійкий гіпсокартон - це будівельний матеріал для облицювальних робіт, що не піддається впливу полум'я відкритого вогню. Особливість матеріалу - зберігати свої фізичні властивості при прямому контакті з мовами вогняного полум'я. На практиці, реалізовано це все дуже просто - при виготовленні гіпсокартону, всі компоненти максимально стискаються між собою. Через що в листах повністю відсутнє повітря. Немає повітря – немає горіння.

Купити вогнестійкий гіпсокартон: специфікація

Щоб покупець не заплутався на ринку серед сотень пропозицій від різних брендів, виробники ввели для вогнестійкого гіпсокартону спеціальне маркування:

·         ГКЛО - класичний вогнестійкий гіпсокартон. Купити в Запоріжжі будівельний матеріал з цим маркуванням найлегше. Так як пропонується він багатьма відомими брендами.

·         ГКЛВО - гіпсокартон вологостійкий і вогнестійкий. Матеріал поєднує в собі одночасно дві якості, які не так часто затребувані.

Купити в магазині ProfBud вогнестійкийгіпсокартон не складе труднощів. Матеріал виділяється серед аналогів яскраво-рожевим окрасом. На тильній стороні листа є червоно-синя стрічка. Ця маркування допомагає знайти потрібний лист у стопці з декількох видом гіпсокартону. Ціна вогнестійкого матеріалу виходить дорожче, але в розрізі одного виду можна знайти привабливі рішення між різними брендами.

Які види вогнестійкого гіпсокартону можна купити у Запоріжжі

Серед будівельних матеріалів одноготипу та різних брендів можна завжди підібрати та купити вогнестійкий гіпсокартон за фізичними розмірами. Класикою є формат 2500х1200х12.5 мм. Ще можна зустріти 1500х1000х10.2 мм. Інші розміри – це замовні, тобто виготовляються тільки на замовлення.

Листи вогнестійкого гіпсокартонакупити у Запоріжжі та інших містах України можна у наступному профілі:

·         ПК - Пряма кромка. При бічному зрізі - виходить прямокутник з чотирма прямими кутами.

·         КК – укорочена кромка. Зріз демонструє прямокутник з одним зрізаним кутом. За фактом це вже 5-кутник.

·         ЗК – закруглена кромка. Один із кутів закруглений.

·         ФК - край з фаскою. Аналог ЗК, лише фаскапряма, без заокруглення.

·         ПЛК та ПЛУК – напівкругла або витончена кромка лицевого боку.

Як вибрати і де купити вогнестійкий гіпсокартон

Ціна і бренд - це важливі критерії вибору, про які не можна забувати. Але пошук будівельного матеріалу краще починати з магазину. Купити вогнестійкий гіпсокартон краще у компаній, що мають у своєму розпорядженні сертифікований склад для зберігання будматеріалів. Тут важливо, щоб гіпсокартон зберігався з дотриманням всіх норм безпеки.

Будівельний магазин ProfBud - чудовий вибір для професіоналів. Усі види продукції представлені лише відомими брендами, що випускають якісні товари. Є сертифікати якості, витримані умовивідвантаження.