Керамзит в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Керамзит (0,05 м.куб)
7488
В наявності
1
+
95.60 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Керамзит - це різновид штучного каменю, який використовується в будівництві. Виготовляється керамзит з натуральної глини, яка скочується в кульки та обпалюється у печах. У процесі виробництва гранули (фракції) виходять неправильної форми і можуть разюче відрізнятися один від одного. Після виготовлення, кульки відсівають та сортують за розмірами. В результаті, купити керамзит у Запоріжжіможна у зручному для споживача форматі (розмір, обсяг, форма). Крім будівництва, матеріал використовується в декоративних обробних роботах.

Чому купити керамзит вигідно: ціна-якість

Це дуже цікавий матеріал, у якого немає аналогів за функціональністю та доступністю. Низька ціна керамзиту обумовлена простотою у виготовленні. У глиняних обпалених кульок дуже багато затребуваних у будівництві переваг:

·         Найефективніша звукоізоляція.

·         Висока міцність та довговічність.

·         Стійкість до морозу, вологи та вогню.

·         Легкість.

Враховуючи перелічені переваги, у будівництві керамзит застосовують для утеплення підлог, перекриттів і горищ. У порівнянні з іншими утеплювачами на основі полімерів, глиняні кульки в рази дешевші, але не менш ефективні.

Який керамзит краще купити в Україні: види та особливості

Виробництво будівельних матеріалів прив'язане до стандартів, яких кожен завод намагається дотримуватися. Купити керамзит за найкращою ціною в Запоріжжі можна орієнтуючись строго на марку за щільністю та міцністю. Залежно від розміру фракцій, керамзит постачається у вигляді піску, щебеню або гравію. А щоб покупець не заплутався , магазин ProfBud пропонує підбирати будівельний матеріал за розміром гранул:

·       0-5 мм – керамзитовий пісок. По суті - це відходи виробництва. Мінімальна ціна керамзиту в Запоріжжі цим і пояснюється. Використовується такий пісок у ролі наповнювача при виготовленні бетону або тротуарної плитки. У побуті, керамзитові відходи виробництва використовуються для посипання ожеледиці на вулицях і дорогах.

·      5-10 мм – керамзитовий щебінь. Будівельний матеріал має високу насипну густину. Через що користується попитом у будівництві для вирівнювання підлог. Застосовується для теплоізоляції горищ і при виготовленні легких бетонних блоків.

·       10-20 мм – універсальний щебінь керамзитовий.Купити в Україні для будівництва воліють саме такий матеріал. Він зручний у використанні і демонструє кращі теплоізоляційні властивості. Фракції таких розмірів користуються попитом у декоративному оздобленні клумб, стежок, квітників, паркових зон.

·        20-40 мм – керамзитовий гравій. Купити за найкращою ціною в Запоріжжі воліють комунальні господарства. Використовується такий матеріал для утеплення шляхопроводів та теплотрас.

Де купити в Запоріжжі керамзит:найкраща ціна

майданчику в Україні завжди знайдеться керамзит у повному асортименті. У Запоріжжінайкраща ціна у магазину ProfBud. Особливість компанії в тому, що працює вона безпосередньо із заводом-виробником, минаючи посередників. Вирішили купити керамзит у Запоріжжі – отримайте найкращу ціну на всі види інших будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Якість продукції підтверджено сертифікатами відповідності. Керамзит екологічно чистий і безпечний для навколишнього середовища. Будівельний матеріал міцний, довговічний і повністю відповідає всім заявленим якостям. Щоб переконатися в цьому, потрібно тільки замовити керамзит в магазині ProfBud. У компанії є свій транспорт - швидка доставка гарантована роздрібним та оптовим покупцям.