Гіпсокартонні системи в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Внутрішнє оздоблення приміщень – стандартна процедура у будівництві чи ремонті житлових та нежитлових будівель. Вигнати рівно стіни і стелю можна різними способами, що відрізняються вартістю та якістю виконання. У співвідношенні ціна-результативність, добре зарекомендував себе гіпсокартон. Будівельний матеріал відповідає нормам безпеки, міцний, функціональний та довговічний. Звідси й популярність на ринку України. Купити Гіпсокартон, профіль, стеля (плити) віддають перевагу всім будівельникам, які цінують власний час і фінанси замовника.

Гіпсокартон – це щільний листовий двокомпонентний матеріал, виготовлений з картону (щільного будівельного паперу) та гіпсового наповнювача. Структура може бути двошарової та багатошарової. Показники впливають на міцність, товщину та вагу кінцевого виробу. Призначений гіпсокартон для створення рівних стін та стель усередині приміщення. Може використовуватися для побудови перегородок та обшивок різних конструкцій. Для кріплення листа до основи стін або стелі використовують спеціальний профіль. Буває він каркасним та безкаркасним.

Купити Гіпсокартон, профіль, стеля: особливості

Застосування листового будівельного матеріалу в оздоблювальних роботах потребує не лише професійних навичок від виконавця. Гіпсокартон та профіль підбираються індивідуально під кожне завдання. Обов'язково враховуються такі фактори:

·          Призначення. Відразу визначаються технічні характеристики листового матеріалу. Це стійкість до вологи, підвищених температур, лакофарбових складів, звукоізоляція тощо. Чим більше вимог до будівельного матеріалу, тим вища ціна. Тому, у кожному разі, доведеться шукати компромісу.

·          Спосіб кріплення. Листи гіпсокартону приклеюють на поверхні мастиками або кріплять шурупами на дерев'яний настил або металевий каркас. Товщина, гнучкість та крихкість – базові критерії відбору.

·          Тип монтажу. Гіпсокартон буває настінний та стельовий.

·          Фізичні розміри. Стандартна ширина всіх листів – 1200 мм. Довжина може змінюватись в межах 2-3 метрів.

Купити профіль для гіпсокартону набагато легший. Уся продукція класифікується. Це полегшує пошук необхідних компонентів для будівельника. Передбачено спеціальне маркування:

·          UD – Профіль напрямний. Використовується для обшивки приміщень. Має перфорацію для надійної фіксації шурупами.

·          CD - Стельовий профіль (стійковий алюмінієвий). Дуже міцний та дешевий.

·          UW – Профіль перегородковий. Виділяється наявністю різноманітних листів різної товщини. Досить міцний.

·          CW – Профіль перегородковий стійкового типу. Особливість у наявності спеціальних канавок для прокладання кабелів.

Є ще арочні профілі, які не маркуються. Призначені виготовлення конструкцій неправильної форми. Декоративні вироби, арки, вигини тощо. Листи можуть бути увігнутою або опуклою форми.

Для обробки приміщень, перш ніж купити гіпсокартон, профіль, стелю (плити), потрібно правильно підібрати супутні елементи конструкції. Йдеться про витратні матеріали та спеціальні елементи кріплення. Це кутові, однорівневі або дворівневі з'єднувачі, анкери, дюбелі, шурупи.

Визначившись із вибором, перед покупкою, слід завжди перевіряти будівельні матеріали на якість. На листах гіпсокартону не повинно бути дефектів чи сколів. Якщо це профіль – відсутність іржі та фізичних пошкоджень. Обов'язково перевіряється точність розмірів всіх компонентів.