Сітки в Запоріжжі

Виберіть підкатегорію

Сітки в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Сітки будівельні - це універсальний армуючий матеріал, що користується попитом у будівництві. Основою сітки можуть бути будь-які будівельні компоненти – скловолокно, пластик, метал. Застосовуються сітки для зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт для формування шару шпаклівки або штукатурки. Використовуються також для утеплення будівель або споруд. У побуті, сітки на металевій основі мають попит для виготовлення огорож і захисних споруд.

На ринку України сотні пропозицій від різних виробників, що стосуються армуючих будівельних матеріалів. Кожен вид продукції має перелік переваг і недоліків. Перш ніж купити сітки, потрібно точно знати, для яких цілей призначений будівельний матеріал. Розміри, ціна та зовнішній вигляд другорядні критерії.

Сітки будівельні: особливості та різновиди

·    Склотканинні сітки. Належать до оздоблювальних матеріалів і застосовуються для внутрішніх та зовнішніх робіт. Вироби виготовляються на основі полімерів та призначені для армування стін, стель або підлог. Головний показник склотканинної сітки – стійкість до розриву у лужному середовищі. Щоб покупцю було простіше визначитися із вибором, вироби мають різне забарвлення. Відповідно до міжнародного стандарту, склотканинні сітки бувають малярними, інтер'єрними, армуючими, фасадними, панцирними та універсальними.

·     Кладочні сітки. Армуючий будівельний матеріал, що використовується для посилення цегляної або бетонної кладки. Виріб виходить шляхом зварювання чи зв'язування металевих прутків малого діаметра. Сітка може мати додаткове антикорозійне покриття, наприклад, хромування або оцинковування.

·       Зварювальні сітки. Дуже схожі на кладочний армуючий матеріал. Тільки замість металевих прутів у сітці використовується тонкий сталевий дріт. Завдяки цьому, виріб легко піддається деформації та різанні. Зварні сітки використовують для стяжки підлог, посилення простінок або перегородок у приміщенні.

·      Просічно-витяжні сітки. Матеріал із ромбовидними осередками виготовляють із листового прокату. Армуюча конструкція нарівні з гнучкістю має дуже високу міцність на розтяг. У будівництві, такі сітки застосовують при кладці важкої плитки та для настилу сходів.

·        Сітки зварені. Універсальний армуючий матеріал, який використовується у будівництві. Декор, оздоблювальні чи кладочні роботи – жодних обмежень для споживача. Низька ціна, висока міцність – переваги сіток. До недоліків можна віднести відсутність антикорозійного захисту. Але цей недолік можна швидко усунути дома шляхом нанесення захисного складу. Зварні сітки використовуються для стяжки підлог та підготовки стін.

Зведення житлових та нежитлових будівель чи споруд, ремонтні роботи – будь-який тип будівництва зобов'язує використовувати армування стін, стелі чи підлоги. Сітки – чудовий матеріал, який гарантовано спростить роботу будівельнику. Головне, правильно підібрати виріб під власні потреби – знайти гідне рішення щодо міцності та ціни.