Євроруберойд в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Руберойд Техноніколь Поліпласт ЕПП 2,5 9
5033
Уточнюйте у менеджера
1
+
474.67 грн
Купить Бікроеласт ЕКП 4,0 10 кв.м. сланець сірий
5022
Уточнюйте у менеджера
1
+
746.90 грн
Купить Бікроеласт ЕПП 2,5 15 кв.м. поліестер
5020
Уточнюйте у менеджера
1
+
862.57 грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Руберойд – будівельний матеріал щодо покрівельних робіт. Поставляється у вигляді рулонів різної ширини та довжини. Використовується для створення гідроізоляційного шару на дахах капітальних споруд, житлових і нежитлових будівель.

Як матеріал, при виготовленні руберойду, виробники використовують будівельний картон і бітумні наповнювачі. Зовнішній бік покрівельного матеріалу має тверде захисне покриття. Усередині – клейкий склад, який при нагріванні покращує прилипання до основи даху.

Руберойд: види та призначення

На будівельному ринку України сотні пропозицій різних виробників. Покрівельний матеріал відрізняється зовнішнім виглядом, складом, призначенням і ціною. Перед тим, як купити руберойд для покрівлі, слід познайомитися з класифікацією та основними типами продукції.

По-перше, будівельний рубероїдбуває покрівельним і підкладковий. Перший варіант використовується для зовнішнього монтажу, другий – у ролі підкладки, при влаштуванні нижніх шарів гідроізоляційного покриття. За видами, покрівельний матеріал поділяється на:

·         Євро-руберойд. Найбільш популярний будівельний матеріал для покрівлі, так як досить довговічний і добре переносить різкі перепади температур. Виготовляється за європейською технологією, з додаванням до складу спеціальних добавок, що підвищують експлуатаційні властивості (поліестер, скловолокно, поліпропілен).

·         Самоклеючий руберойд. Для монтажу не вимагає мастики. На внутрішній поверхні матеріалу є захисна плівка, при видаленні якої відмінно приклеюється до будь-якої поверхні.

·         Рубемаст (руберойд з мастикою). Матеріал товщеним шаром має на внутрішній підставі великий обсяг бітуму. Вимагає гарячого укладання.

·         Скло-руберойд. Покрівельний матеріал підвищеної міцності на розрив. До складу входить великий шар бітуму і скловолоконна тканина.

·         Бікроеласт. Виготовляється на основі поліестеру, на який з обох боків нанесено бітум. Вважається найкращим покрівельним матеріалом на світовому ринку.

·         Толь. Практично не використовується, але є у продажу. Являє собою будівельний картон, просочений сланцевою речовиною. Поряд із дешевизною має ряд недоліків, пов'язаних з довговічністю використання.

Відрізнятися руберойд може і типу присипок зовнішнього покриття:

·         Дрібнозерниста основа. Найчастіше використовується очищений кар'єрний пісок;

·         Крупнозерниста основа. Посипання - кам'яна крихта. Такий руберойд вважається універсальним і застосовується для ізоляції верхнього або нижнього шару даху в покрівельних роботах.

·         Луската основа. Присипка - слюдяний сланець. Використовується тільки для верхніх шарів даху.

Переваги руберойду

mso-fareast-font-family:Symbol;mso-bidi-font-family:Symbol">·         Стійкість до атмосферних опадів, перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання, появи грибка та гниття.

·         Відмінні гідроізоляційні властивості.

·         Низька теплопровідність, яка зберігається протягом тривалого терміну експлуатації.

·         При правильному укладанні руберойд має великий термін служби (до 20 років).

·         Еластичність, мала вага, хороша міцність, простота монтажу, цінова доступність.