Лом, Зубило, Гвоздодер в Запоріжжі

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (низька > висока)
Ціна (висока > низька)
Рейтинг (починаючи з високого)
Рейтинг (починаючи з низького)
Модель (А - Я)
Модель (Я - А)
Купить Зубило SDS Plus 14х250 мм велике плоске 19-974
5883
В наявності
1
+
93.45 грн
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Лом, зубило, гвоздодер – це ручні інструменти для демонтажних робіт. У кожного виду оснащення своє призначення. А об'єднані вони в одну категорію з однієї причини – у будівництві застосовуються для руйнування будь-яких конструкцій.

Купити лом у Запоріжжі – види та особливості

Будівельний брухт являє собою металевий прут із середньовуглецевої сталі. Масивна основа має великий переріз, достатній, щоб витримати навантаження, що додається, і не зігнутися. У середньому, будівельний брухт витримує зусилля близько 1 тонни. По краях брухту розташовуються наконечники різних форм. Класика – це піка зі згладженим вістрям та лопатка.

У будівництві брухт використовується для руйнування твердих матеріалів, позбавлених пластичності. Наприклад, камінь, бетон, цегла, керамічна плитка. Інструмент застосовується для:

·          Руйнування стін, підлог та стель.

·          Відривання оздоблювальних матеріалів від основи.

·          Відкриття дверей, вилучення дверних або віконних отворів.

·          Переміщення важких предметів.

Гвоздодер будівельний – купити за найкращою ціною

Ручний інструмент гвоздодер часто плутають із монтуванням. Це дві, зовні схожі, слюсарні оснащення. Але призначення мають різне. Монтування має гладкі робочі захвати, а у гвоздодера вони більш грановані. Монтуванням можна витягувати цвяхи, а ось цвяхом можна пошкодити покришку, при проведенні шиномонтажних робіт.

Будівельний гвоздодер використовується для висмикування цвяхів, шурупів, шурупів при демонтажних роботах. Зручний інструмент для розбирання підлог, вікон, дверей. Демонструє високу ефективність під час демонтажу дерев'яних конструкцій. Гвіздодери виготовляють із конструкційних сталей високої твердості. Саме завдяки їм інструмент такий надійний та довговічний.

Зубило – купити ударний інструмент для будівництва

Основне завдання слюсарного інструменту – різання листового металу великої товщини із застосуванням ударного пристосування (молотка). У будівництві зубило використовується для проведення демонтажних робіт з ювелірною точністю. Їм зручно руйнувати тверді матеріали без фізичного ушкодження основи.

Купити зубило можна для проведення ручних робіт або для спільного використання з відбійним молотком. Асортимент будівельних зубил дуже великий. Відмінності у розмірах, формі, матеріалі виготовлення та ціні.

Де вигідно купити будівельний брухт, гвоздодер та зубило

Ручний інструмент має одну особливість – коштує недорого. Тому немає сенсу його замовляти з іншого регіону, несучи витрати на доставку товару. Бажаєте купити брухт, зубило, гвоздодер – звертайтесь до компанії ProfBud . Територіально магазин знаходиться в місті Запоріжжя. Витрат на транспортування точно не буде.

Магазин будівельних матеріалів та ручного інструменту має зручний асортимент товарів. Ціна порадує найдбайливішого покупця. Є цікаві пропозиції для роздрібної торгівлі та опту. Менеджери компанії проконсультують з будь-яких питань, що стосуються будівництва.