Фарба фасадна Eco Fassade MGF М 690, 1,4 кг

Артикул: 3056
В наявності
Торгова марка:
Вага:
1.4 кг
78.24 грн
+
Доставка
Самовивіз зі складу у Запоріжжі:
  • склад на Портова, 2
Доставка нашим транспортом по Запоріжжю та області:
  • вартість уточнюйте у менеджера за телефоном:
  • (066) 777 33 88
  • (098) 777 33 88
  • (063) 777 33 88
Доставка кур'єрськими службами:
Оплата
  • Готівкою при самовивезенні
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанку
  • Опис
  • Характеристики

Основні характеристики

- біла

- для зовнішніх та внутрішніх робіт

- економічна

- висока адгезія

- атмосферостійка

Галузь застосування

Дисперсійна латексна фасадна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією та високими декоративними властивостями. Підходить для фарбування цементної штукатурки, бетону та пінобетону, цегли, а також з гіпсових основ, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB та OSB, фанері, дерева та шпалер всередині приміщень. Не містить розчинників.

склад

Акрилова дисперсія, діоксид титану, наповнювачі, допоміжні добавки. Гранично допустима концентрація летких органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/с згідно з директивою ЄС становить 40 г/л (2010); цей продукт містить <40 г/л ЛОС.

Розчинник

Вода.

підстава

Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Неміцні старі покриття, забруднення та висоли слід ретельно видалити. Свіжа цементна штукатурка має бути витримана мінімум 28 днів. Тріщини на поверхні розшити та обробити фасадною шпаклівкою. Поверхні обробити глибоко проникаючою ґрунтовкою торгової марки MGF. Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити та знепилити. Уражені грибками місця очистити засобом MGF Saniermittel та обробити антисептичним ґрунтом düfa Grund Antiseptik D613 згідно з інструкцією.

Виконання робіт

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити на поверхню щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод) у 2 шари.

2 шар - фарбу, по можливості, не розбавляти.

Час висихання кожного шару – 1-2 години, повне висихання – 24 години при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитися.

При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм та тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в'язкості та використовувати сопло 2 мм.

Витрата

180-200 гр/м2, точна витрата визначається шляхом пробного фарбування на об'єкті.

Для збільшення стійкості поверхні до пошкоджень мікроорганізмами додавати до фарби антицвілеву добавку düfa Schimmelstopp.

Роботи проводити при температурі основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря нижче 80%. Не наносити фарби на поверхні під дією прямих сонячних променів, при сильному вітрі, опадах. Забарвлені поверхні захищати від дії опадів до повного висихання фарби не менше ніж добу.

Інструмент промити водою відразу після закінчення робіт.

Заходи безпеки та утилізація

Зберігати у недоступному для дітей місці. При попаданні в очі одразу промити їх чистою водою. Не виливати фарбу в каналізацію, водойми або на ґрунт. Залишки висохлої фарби утилізуються як звичайне будівельне сміття.

Зберігання

У щільно закритій тарі, у складських приміщеннях за температури від +5°С до +30°С; уникати потрапляння прямих сонячних променів на тару. Дату та партію виготовлення дивіться на упаковці. Гарантійний термін зберігання в непокритій заводській упаковці – 24 місяці.

Відгуки
(0)
Залишити відгук