Клей для плитки Anserglob BCX 33, 25 кг

Артикул: 12283
В наявності
Торгова марка:
Вага:
25 кг
188.70 грн
+
Доставка
Самовивіз зі складу у Запоріжжі:
  • склад на Портова, 2
Доставка нашим транспортом по Запоріжжю та області:
  • вартість уточнюйте у менеджера за телефоном:
  • (066) 777 33 88
  • (098) 777 33 88
  • (063) 777 33 88
Доставка кур'єрськими службами:
Оплата
  • Готівкою при самовивезенні
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанку
  • Опис
  • Характеристики
Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 для облицювальної плитки

МАСА НЕТТО 25 кг ± 1%

Галузь застосування
Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних та цементно-вапняних, а також гіпсових недеформованих поверхонь, монолітних підлог, керамічною, бетонною плиткою та штучним каменем розмірами не більше 400х400 мм. Клей можна використовувати всередині та зовні виробничих та житлових будівель, на терасах, балконах.

склад
Суміш клейова ANSERGLOB BCX 33 для облицювальної плитки виготовлена на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів, функціональних добавок провідних європейських виробників.

Технічні характеристики
Товщина клейового шару 2-10 мм.
Пропорція суміші 0,20 – 0,22 л води/кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Відкритий час робіт не менше 20 хвилин
Час коригування не менше 10 хвилин
Час твердіння розчину через 24 години
Адгезія до основи більше 1,0 МПа
Морозостійкість щонайменше 50 циклів
Зсув не більше 0,5 мм
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30 ° С до +80 ° С

Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 33, великі нерівності стін - штукатурним розчином ANSERGLOB BCT 20, підлог - цементною стяжкою ANSERGLOB LFS 70. Сильні поглинаючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникних емуль. Слабоживильні основи перед початком робіт обробляються емульсією, що грунтує, ANSERGLOB EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин.

Приготування суміші
Суху суміш необхідно засипати в ємність із чистою водою з розрахунку 0,20 – 0,22 л води на 1 кг суміші (5,0 – 5,5 л на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дриль на низьких оборотах) до одержання однорідної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого можна використовувати протягом 2 годин.

Спосіб застосуванняПриготовлену розчинну суміш нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на поверхню, що облицьовується. Потім розчин "зачісується" зубчастим гребінцем або шпателем з U-подібними або квадратною формою зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини та розміру облицювального матеріалу підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 20х20 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 6 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і поступово притискають. Положення плитки можна коригувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути товщиною мінімум 2 мм, щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною та деякою різаною керамічною та кам'яною плиткою потрібне додаткове нанесення клею на зворотний бік плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою та основою. Нанесення клею на зворотний бік плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл на поверхні основи. Ширина шва між плитками має бути не менше 1,5 мм. Плитки заздалегідь не змочувати!

Витрата
Витрата суміші при товщині 1 мм становить середньому 1,3 кг/м2.

Примітка
До початку робіт необхідно прибрати на плитці наліт з крейди та тальку або інших речовин, які можуть перешкоджати адгезії. Якщо на мішку вказано значок , то клейова суміш ANSERGLOB ВСХ 33 використовується при температурі від 0 ° С. У період набору міцності суміші, допускається зниження температури навколишнього середовища до -5 ° С. Підстава для суміші не повинна бути замороженою. Всі вищезазначені рекомендації ефективні за відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплювання та затвердіння може змінитися.

Зберігання
У сухому приміщенні у фірмових мішках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва за відносної вологості повітря не більше 70%.

Утилізація
Пакування необхідно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Правила безпеки
Клейова суміш при змішуванні з водою викликає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчину в очі необхідно промити водою та звернеться до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
Паперові мішки із внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.
Відгуки
(0)
Залишити відгук