Суміш клейова для камінів та печей Anserglob BCX 35, 25 кг

Артикул: 12281
В наявності
Торгова марка:
Вага:
25 кг
228.10 грн
+
Доставка
Самовивіз зі складу у Запоріжжі:
  • склад на Портова, 2
Доставка нашим транспортом по Запоріжжю та області:
  • вартість уточнюйте у менеджера за телефоном:
  • (066) 777 33 88
  • (098) 777 33 88
  • (063) 777 33 88
Доставка кур'єрськими службами:
Оплата
  • Готівкою при самовивезенні
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанку
  • Опис
  • Характеристики

Суміш клейова ANSERGLOB BCX 35 для камінів та печей

МАСА НЕТТО 25 кг ± 1%

Галузь застосування
Суміш клейова ANSERGLOB BCX 35 призначена для облицювання камінів та печей, а також вертикальних поверхонь, усіма видами плиток з природного, штучного та литого каменю (крім мармуру), а також бетонною, керамічною облицювальною плиткою розмірами не більше ніж 400х400 мм. Клейова суміш ANSERGLOB BCX 35 призначена для використання всередині та зовні будівель.

склад
Суміш клейова ANSERGLOB BCX 35 для камінів та печей виготовлена на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів, функціональних добавок провідних європейських виробників.

Технічні характеристики
Товщина клейового шару 2-10 мм.
Пропорція суміші 0,19-0,21 л води/кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Відкритий час робіт не менше 20 хвилин
Час коригування не менше 10 хвилин
Час твердіння розчину через 24 години
Адгезія до основи не менше 1,5 МПа
Морозостійкість щонайменше 75 циклів
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30 ° С до +160 ° С

Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 35. Сильно поглинаючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникних емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Слабоживильні основи перед початком робіт обробляються емульсією ANSERGLOB EG 62, що грунтує, і витримуються від 3 до 6 годин.

Приготування суміші
Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,19 - 0,21 л води на 1 кг суміші (4,75 - 5,25 л на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дриль на низьких оборотах) до отримання однорідної та пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого можна використовувати протягом 2 годин.

Спосіб застосування
Приготовлену розчинну суміш нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки. Потім розчин "зачісується" зубчастим гребінцем або шпателем з U-подібними або квадратною формою зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини та розміру облицювального матеріалу підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 33х33 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 8 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і поступово притискають. Положення плитки можна коригувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути товщиною мінімум 2 мм, щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною, мозаїчної плитки, закріпленої на листах і деякої різаної керамічної та кам'яної плитки, потрібне додаткове нанесення клею на зворотний бік плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою та основою. Нанесення клею на зворотний бік плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл на поверхні основи. Ширина шва між плитками має бути не менше 2 мм.
Плитки заздалегідь не змочувати! Прогрів фанерованої основи проводити тільки після повного набору міцності (28 діб) клеючої суміші ANSERGLOB BCX 35 та заповнення швів облицювання! Не робити різке підвищення температури фанерованої основи!

Витрата
Витрата суміші при товщині 1 мм становить середньому 1,3 кг/м2.


До початку робіт необхідно прибрати на плитці наліт з крейди та тальку або інших речовин, які можуть перешкоджати адгезії. Роботи слід виконувати за температури від +50С до +300С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +200С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплювання та затвердіння може змінитися.

Зберігання
У сухому приміщенні у фірмових мішках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва за відносної вологості повітря не більше 70%.

Утилізація
Пакування необхідно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Правила безпеки
Клейова суміш при змішуванні з водою викликає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчину в очі необхідно промити водою та звернеться до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Відгуки
(0)
Залишити відгук