Суміш гіпсо-цементна самовирівнювальна Anserglob LFS 73, 23кг

Артикул: 12273
В наявності
Торгова марка:
Вага:
23 кг
210.84 грн
+
Доставка
Самовивіз зі складу у Запоріжжі:
  • склад на Портова, 2
Доставка нашим транспортом по Запоріжжю та області:
  • вартість уточнюйте у менеджера за телефоном:
  • (066) 777 33 88
  • (098) 777 33 88
  • (063) 777 33 88
Доставка кур'єрськими службами:
Оплата
  • Готівкою при самовивезенні
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанку
  • Опис
  • Характеристики

Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73

МАСА НЕТТО 23 кг ± 1%

Галузь застосування
Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 призначена для основної заливки та вирівнювання недеформованих мінеральних основ, таких як бетон (вік не менше 3 місяців, вологість не більше 4%), цементно-піщані стяжки (вік не менше 28 діб, вологість не більше 4%), ангідритні основи, всередині торгових і житлових приміщень, не схильних до інтенсивних вологих впливів. Готова основа може використовуватися під різні покриття, такі як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, природний камінь та ін. Суміш самовирівнювальна ANSERGLOB LFS 73 придатна для машинного виливання.

склад
Суміш самовирівнююча ANSERGLOB LFS 73 виготовлена на основі високоякісного гіпсу та портландцементу, мінеральних заповнювачів та функціональних добавок провідних європейських виробників.

Технічні характеристики
Товщина шару 5-100 мм.
Пропорція суміші (машинне нанесення) близько 0,23 л води/кг
Пропорція суміші (ручне нанесення) 0,20-0,21 л води/кг
Час придатності до роботи не менше 30 хвилин
Готовність до тих. проходу 7 годин
Міцність на стиск через 3/28 діб не менше 7/25 МПа
Міцність на вигин через 28 діб не менше 4 МПа
Адгезія до основи не менше 1,0 МПа
Температура основи від 0оС до +30оС
Температура експлуатації від -30оС до +80оС

Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. Перед нанесенням розчину неміцні ділянки основи потрібно ретельно видалити. Цементну поверхню зачищають від цементного молочка сталевою щіткою або піскоструминним апаратом. Таким чином підвищують зчеплення гладких поверхонь. Тріщини в підставах необхідно розшити, обробити однією з глибокопроникних емульсій ANSERGLOB і закласти цементною стяжкою ANSERGLOB LFS 70 або сумішшю самовирівнювальної ANSERGLOB LFS 73. Сильнопитуючі підстави перед виконанням робіт обробити одній з глибокопроникних емульсій Слабоживильні основи перед початком робіт обробляються емульсією, що грунтує, ANSERGLOB EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин. Обов'язково необхідно відокремити підлогу від зіткнення з конструкціями, що несуть і захищають, за допомогою еластичного прошарку (спінений поліетилен, тонкий пінополістирол). У випадку, коли монолітна підлога, можливо, буде піддана впливу вологи знизу, необхідно використовувати розділовий гідроізоляційний шар по всій площі нанесення суміші, при цьому мінімальна товщина нанесення ANSERGLOB LFS 73 повинна становити 35 мм.

Приготування сумішіПри машинному нанесенні суху суміш замішують штукатурному агрегаті, встановивши витрату води близько 0,23 л води/кг. При ручному нанесенні суху суміш необхідно засипати в ємність із чистою водою з розрахунку 0,20 - 0,21 л води на 1 кг суміші (4,6 - 4,8 л води на мішок 23 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилью) на низьких оборотах) до отримання однорідної маси із необхідною консистенцією. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 30 хвилин. Надмірна кількість води спричиняє погіршення властивостей, а також знижує міцність і може призвести до її розшарування, що є неприпустимим.

Спосіб застосування
При машинному нанесенні розчин подається змішуючим агрегатом (штукатурною станцією, штукатурним насосом). При ручному нанесенні приготовлену розчинну суміш вилити на основу та розподілити по поверхні за допомогою мірної планки широкого шпателя або інших інструментів. Для видалення бульбашок повітря із розчину необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голковий валик. При створенні «плаваючої» підлоги мінімальна товщина шару – 40 мм. При влаштуванні підлоги на розділовому шарі мінімальна товщина – 35 мм. Усі роботи з приготування, розподілу та вирівнювання кожної порції суміші необхідно проводити протягом 30 хвилин. При перервах у роботі понад 30 хвилин інструмент та обладнання необхідно очистити від розчину та промити водою. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом. При нанесенні розчину та під час його твердіння для попередження розтріскування необхідно уникати появи протягів та пересихання розчину. Наступні роботи в залежності від умов твердіння, товщини нанесення та залишкової вологості основи (не більше 1%), але не менше 3 діб для укладання керамічної та кам'яної плитки та 7 діб для укладання паркету, лінолеуму та килимових покриттів. Перед проведенням наступних робіт основу рекомендується відшліфувати.

Витрата
Витрата суміші при товщині 1 мм шару становить у середньому - 1,6 кг/м2.

Примітка
Міцність основи повинна бути не менше ніж М 150. Роботи слід виконувати при температурі від 00С до +300С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +200С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплювання та затвердіння може змінитися.

Зберігання
У сухому приміщенні у фірмових мішках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців від дати виробництва за відносної вологості повітря не більше 70%.

Утилізація
Пакування необхідно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Правила безпеки
Самовирівнювальна суміш при змішуванні з водою викликає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчину в очі необхідно промити водою та звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
Паперові мішки із внутрішнім поліетиленовим шаром по 23 кг.

Відгуки
(0)
Залишити відгук