Грунт глибокопроникний Anserglob EG 60 UNIGRUNT, 5л

Артикул: 12276
В наявності
Торгова марка:
Об`єм:
5 л
102.60 грн
+
Доставка
Самовивіз зі складу у Запоріжжі:
  • склад на Портова, 2
Доставка нашим транспортом по Запоріжжю та області:
  • вартість уточнюйте у менеджера за телефоном:
  • (066) 777 33 88
  • (098) 777 33 88
  • (063) 777 33 88
Доставка кур'єрськими службами:
Оплата
  • Готівкою при самовивезенні
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанку
  • Опис
  • Характеристики

Грунт глибокопроникний ANSERGLOB EG 60 UNIGRUNT

Галузь застосування
Грунтуюча емульсія глибокопроникна ANSERGLOB EG 60 UNIGRUNT застосовується для підготовки мінеральних основ: гіпсових, гіпсокартонних, цементних, цементно-вапняних, пористих бетонів (пінобетон, газобетон, газосилікат і т.д.) та інших основ.
Проникаючи глибоко в основу, ґрунтуюча емульсія зміцнює його, покращуючи при цьому адгезію клею, штукатурки, фарби та інших покриттів, вирівнює водопоглинання, знижує поглинаючу здатність пористих основ, скорочує витрату фарби або шпалерного клею, забезпечує рівномірне фарбування основи, зв'язує. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Плівка після висихання прозора.

склад
Грунтуюча емульсія глибокопроникна ANSERGLOB EG 60 UNIGRUNT виготовлена на основі дисперсії, синтетичних смол та заповнювачів.

Технічні характеристики
Час висихання 2-4 години
Еластичність плівки не більше 1 мм
Щільність 1,0 г/см3
Опір дифузії близько 100µН2О
Температура основи від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -30ºС до +80ºС

Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, бітуму, жирів, масляних та емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням емульсії, що грунтує, необхідно неміцні ділянки основи ретельно видалити.

Спосіб застосування
Наносити за допомогою валика, кисті або розпилювача, послідовно покриваючи всю поверхню без пропусків. Готова поверхня має бути напівматовою. Залежно від якості поверхні можна нанести один або два шари ґрунтуючої емульсії «мокре на мокре». Поверхня готова до експлуатації через 2-4 години після нанесення останнього шару. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання ґрунтуючої емульсії, руки та інструмент необхідно вимити водою.

Витрата
Витрата ґрунтуючої емульсії в середньому становить: 0,10 - 0,20 л/м2.

Примітка
Роботи слід виконувати за температури від +50С до +300С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +200С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання ґрунтуючої емульсії може змінитися.

Зберігання та транспортування
У неушкодженому оригінальному впакуванні при температурі від +50С до +350С та відносній вологості повітря не більше 70%. Гарантійний термін зберігання 18 місяців з дати виробництва. Бережіть від заморожування, впливу високих температур і прямих сонячних променів!
Правила безпеки
У разі потрапляння емульсії у вічі необхідно промити водою і звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Утилізація
Пакування необхідно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Властивості
Зміцнює основу
Знижує водопоглинання
Збільшує адгезію покриттів до основи
Готовий до застосування
Екологічно безпечний

Відгуки
(0)
Залишити відгук